Volné místo ve firmě BILLA, spol. s r. o.

Expedient/ka

Lokalita Modletice

Pro náš centrální sklad v Modleticích u Prahy hledáme kandidátku na pozici Expedient/ka I.

Náplň práce:

  • Přidělování práce kompletářům
  • Tisk dodacích listů
  • Příprava průvodních listů vozidel
  • Komunikace s dopravci a pracovníky skladu
  • Práce v týmu s ostatními expedienty

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Praxi ve skladu na administrativní pozici
  • Znalost práce s PC : dobrá znalost excel, word a outlook
  • Komunikační schopnosti, pečlivost a zodpovědnost
  • Ochotu pracovat na směny

Nabízíme:

  • mzdu až 30.000 Kč
  • roční prémii ve výši až 18.000 Kč (6000 Kč na dovolenou, 6.000 na Vánoce, 6.000 na začátku kalendářního roku)
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • stravování ve firemní kantýně
  • příplatky za noční a víkendové směny
  • mzdu vždy pravidelně do 15. dne v měsíci
  • a další výhody, se kterými Vás rádi seznámíme

V případě zájmu zašlete svůj životopis prostřednictvím tlačítka „odpovědět“ nebo nás kontaktujte na tel: zobrazit tel. číslo

Prodejna (pro statistiky)

900 prodejna

BENEFITY:

  • Bonusy/prémie
  • Dovolená 5 týdnů

Máte zájem o tuto nabídku?