Nejefektivnější způsob, jak rychle získat zaměstnance

  • Získání kandidátů Získání kandidátů rozšíření počtu kandidátů, získání nových zaměstnanců
  • Služby Služby skvělý poměr cena/výkon, vysoká kvalita pestrých služeb
  • Náborové rozhraní Náborové rozhraní intuitivní a jednoduchá práce s náborovým rozhraním jenHunter
  • Řešení požadavků Řešení požadavků rychlost a podpora při řešení požadavků, individuální přístup

Recenze klientů

Naši klienti velmi oceňují vzájemnou spolupráci. Přidáte se k nim také?

Velký počet reakcí na inzerát

Inzerci na portálu JenPráce.cz jsme se rozhodli zpočátku jen vyzkoušet, abychom věděli, kolik bude reakcí a zda pro nás bude tato volba vůbec přínosná. Vzhledem k tomu, že hledáme nováčky na obchodní pozice po celé České republice, doufali jsme, že přes JenPráce.cz bychom mohli lépe zacílit i do jednotlivých regionů. Naše očekávání bylo splněno a počet reakci za zkušební dobu zajistil, že jsme ve spolupráci chtěli a chceme i nadále pokračovat. Dle mého názoru se na portál dostávají i kandidáti ze všech koutů republiky, a tak je i větší pravděpodobnost, že se na náš inzerát přihlásí více kandidátů. Portál JenPráce.cz můžeme doporučit, protože díky němu jsme získali velký počet reakcí na inzeráty a navíc mezi námi a naším poradcem funguje skvělá spolupráce a komunikace.
Veronika Zimová, Specialista HR expert, Odbor lidských zdrojů

Masivní propagace na sociálních sítích

Personální web JenPráce.cz poskytuje efektivní kombinaci inzerce na webu a masivní propagace na sociálních sítích (640.000 a 200.000 sledujících na FB). Obchodní zástupce firmy je ochotný a vstřícný a pomáhá i nezkušeným inzerentům maximálně využít potenciál tohoto způsobu inzerce při náboru nových zaměstnanců. Jejich služby doporučujeme.
por. Bc. Martina Schrammová, Komisařka, oddělení náboru a personální stabilizace

Lepší zdroj kandidátů než jiné portály

Je to 5 let, co jsme zahájili spolupráci s JenPráce.cz a jsme moc spokojeni. Primárně využíváme tento zdroj inzerce na nábor poradců a administrativních pozic a musím říct, že je JenPráce.cz pro nás mnohdy lepší zdroj kandidátů, než mnohem dražší portály. Také velmi oceňuji příjemné a vstřícné jednání pana Lešáka, který JenPráce.cz v jednání s námi zastupuje. Vnímám velmi pozitivně, že naslouchá našim potřebám a snaží se udělat maximum proto, abychom byli spokojeni.
Erika Novotná, HR Recruitment Specialit

Vysoká kvalita uchazečů i v problémových lokalitách

S portálem JenPráce.cz spolupracujeme přes rok. Velmi oceňujeme individuální jednání a nastavení služeb, lidský a vstřícný přístup. JenPráce.cz nám významě pomáhá při získávání nových kolegů na naše prodejny v celé České republice. Kvalita uchazečů je vysoká a daří se nám díky tomu obsadit pozice i v problémových lokalitách.
Kristýna Jankovská, Talent Acquisition specialist

Kombinace pracovního portálu a sociálních sítí

Ve Woltu je pro nás důležité mít viditelnost na mnoha kanálech a mít možnost se odlišit v konkurenčním prostředí. Díky JenPráce.cz dokážeme kombinovat inzerci na pracovním portálu i sociálních médiích na jednom místě a brandovanými fotografiemi ovlivnit, jak naše reklama bude vypadat a působit. Na spolupráci si velice cením proaktivního přístupu naší poradkyně Lucie, která pravidelně ověřuje naši spokojenost, je otevřená zpětné vazbě a radí nám, jak optimalizovat naše náklady.
Ondřej Sládeček, Operations Manager

Rychlé vyřízení objednávky inzerce

S portálem JenPráce.cz spolupracujeme již delší dobu především v rámci náboru kurýrních, dispečerských a dalších provozních pozic. V poměru cena/výkon nám nabízené služby vycházejí velice příznivě. U inzerce oceňujeme např. možnost opakovaného vystavování inzerce bez nutnosti manuálního zásahu, což se u nás hodí především u kontinuálních náborů na některé pozice. Stejně tak bychom chtěli vyzdvihnout celkově proklientský přístup ze strany obchodních zástupců JenPráce.cz – komunikace je vždy velmi příjemná, rychlá, věcná a vyřízení objednávky nových služeb je vždy otázkou pár hodin.
Kryštof Korecký, Operations Recruiter

Nadprůměrné počty reakcí

V AmRestu nabíráme každý měsíc velké množství pracovníků pro desítky našich provozoven, a tak neustále hledáme nové zdroje, jak je oslovit. Portál JenPráce.cz nás zaujal i díky možnosti zobrazit inzerát v rámci Facebooku. Mile nás překvapily nadprůměrné počty reakcí, které nám oproti jiným portálům inzerce přináší, a to od kandidátů, kteří jsou pro nás relevantní.
Barbora Miková, Talent Acquisition Manager

JenPráce.cz využíváme tam, kde jiné portály nepomůžou

Portál JenPráce.cz nám v České poště významně pomáhá při získávání nových pracovníků do našich řad a to jak provozních, tak i specializovaných. Naše nabídky práce vidí denně velké množství uchazečů, kteří na pozice reagují. Kvalita uchazečů je srovnatelná se všemi dostupnými pracovními portály na trhu a díky tomu se nám daří obsazovat pozice rychleji a efektivněji. JenPráce.cz používáme jako doplňkový pracovní portál, který aplikujeme na problémové lokality s vyšší fluktuací nebo případnou horší dostupností, kde nám jiné portály nepomůžou.
Lukáš Stříbrný, Vedoucí týmu náboru

Portál, který neustále rozvíjí své služby

S JenPráce.cz spolupracujeme už několikátým rokem. Postupně se její pozice mezi portály zlepšuje a nyní patří mezi nezastupitelné zdroje v našem portfoliu náborových aktivit. Výkonnost se postupně zvedá i přes narůstající trend, kdy z dalších portálů nám počet reakcí klesá.
Jitka Součková, Chief Marketing Officer CZ & SK

Vysoká kvalita nabízených služeb

S Portálem JenPráce.cz spolupracujeme již od samého začátku. Přesně cílí na zájemce a pomáhá nám tak dostat se k těm správným uchazečům. O tom také vypovídá velké množství reakcí. Oceňujeme profesionální přístup při řešení jakýchkoliv problémů. Portál JenPráce.cz bychom doporučili všem, kteří od pracovního portálu očekávají vysokou kvalitu služeb.
Jana Kaminská, Personální oddělení
Přihlášení
Registrace

Před pokračováním se prosím
přihlašte níže nebo se zaregistrujte.

Zadejte e-mail, kterým se přihlašujete.
Zákaznická linka
+420 226 216 660
Po - Čt 8:00 - 16:30, Pá 8:00 - 16:00 hod.
Zavoláme Vám zdarma zpět!

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena