Nejefektivnější způsob, jak rychle získat zaměstnance

  • Získání kandidátů Získání kandidátů rozšíření počtu kandidátů, získání nových zaměstnanců
  • Služby Služby skvělý poměr cena/výkon, vysoká kvalita pestrých služeb
  • Náborová aplikace Náborová aplikace intuitivní a jednoduchá práce s Náborovou aplikací
  • Řešení požadavků Řešení požadavků rychlost a podpora při řešení požadavků, individuální přístup

Reference klientů

Naši klienti velmi oceňují vzájemnou spolupráci. Přidáte se k nim také?

JenPráce.cz se vypracovala mezi top pracovní portály

Kombinací proaktivního přístupu a snahy o zlepšení a zefektivnění svých služeb se portál JenPráce.cz během svého působení vypracoval mezi top pracovní portály v ČR. Proto bych JenPráce.cz doporučila všem, kteří od pracovního portálu očekávají výsledky, a ne jenom zobrazení inzerátu. Poradci vždy rádi pomůžou s jakýmkoliv problémem.
Lucia Štefanová, Personální oddělení

JenPráce.cz nám usnadňuje nábory

S portálem JenPráce.cz spolupracujeme již řadu let a je jedním z nejlepších řešení ve srovnání „cena/výkon“. Vystavování inzerátů, jejich správa a možnosti práce s uchazeči na inzerované pozice nám výrazně usnadňuje hledání těch správných kandidátů. Děkujeme za vstřícný přístup a těšíme se na další spolupráci.
Ing. Tomáš Toufar, Personalista - nábory

Velký počet reakcí na inzerát

Inzerci na portálu JenPráce.cz jsme se rozhodli zpočátku jen vyzkoušet, abychom věděli, kolik bude reakcí a zda pro nás bude tato volba vůbec přínosná. Vzhledem k tomu, že hledáme nováčky na obchodní pozice po celé České republice, doufali jsme, že přes JenPráce.cz bychom mohli lépe zacílit i do jednotlivých regionů. Naše očekávání bylo splněno a počet reakci za zkušební dobu zajistil, že jsme ve spolupráci chtěli a chceme i nadále pokračovat. Dle mého názoru se na portál dostávají i kandidáti ze všech koutů republiky, a tak je i větší pravděpodobnost, že se na náš inzerát přihlásí více kandidátů. Portál JenPráce.cz můžeme doporučit, protože díky němu jsme získali velký počet reakcí na inzeráty a navíc mezi námi a naším poradcem funguje skvělá spolupráce a komunikace.
Veronika Zimová, Specialista HR expert, Odbor lidských zdrojů

Masivní propagace na sociálních sítích

Personální web JenPráce.cz poskytuje efektivní kombinaci inzerce na webu a masivní propagace na sociálních sítích (640.000 a 200.000 sledujících na FB). Obchodní zástupce firmy je ochotný a vstřícný a pomáhá i nezkušeným inzerentům maximálně využít potenciál tohoto způsobu inzerce při náboru nových zaměstnanců. Jejich služby doporučujeme.
por. Bc. Martina Schrammová, Komisařka, oddělení náboru a personální stabilizace

Lepší zdroj kandidátů než jiné portály

Je to 5 let, co jsme zahájili spolupráci s JenPráce.cz a jsme moc spokojeni. Primárně využíváme tento zdroj inzerce na nábor poradců a administrativních pozic a musím říct, že je JenPráce.cz pro nás mnohdy lepší zdroj kandidátů, než mnohem dražší portály. Také velmi oceňuji příjemné a vstřícné jednání pana Lešáka, který JenPráce.cz v jednání s námi zastupuje. Vnímám velmi pozitivně, že naslouchá našim potřebám a snaží se udělat maximum proto, abychom byli spokojeni.
Erika Novotná, HR Recruitment Specialit

Vysoká kvalita uchazečů i v problémových lokalitách

S portálem JenPráce.cz spolupracujeme přes rok. Velmi oceňujeme individuální jednání a nastavení služeb, lidský a vstřícný přístup. JenPráce.cz nám významě pomáhá při získávání nových kolegů na naše prodejny v celé České republice. Kvalita uchazečů je vysoká a daří se nám díky tomu obsadit pozice i v problémových lokalitách.
Kristýna Jankovská, Talent Acquisition specialist

Kombinace pracovního portálu a sociálních sítí

Ve Woltu je pro nás důležité mít viditelnost na mnoha kanálech a mít možnost se odlišit v konkurenčním prostředí. Díky JenPráce.cz dokážeme kombinovat inzerci na pracovním portálu i sociálních médiích na jednom místě a brandovanými fotografiemi ovlivnit, jak naše reklama bude vypadat a působit. Na spolupráci si velice cením proaktivního přístupu naší poradkyně Lucie, která pravidelně ověřuje naši spokojenost, je otevřená zpětné vazbě a radí nám, jak optimalizovat naše náklady.
Ondřej Sládeček, Operations Manager

Rychlé vyřízení objednávky inzerce

S portálem JenPráce.cz spolupracujeme již delší dobu především v rámci náboru kurýrních, dispečerských a dalších provozních pozic. V poměru cena/výkon nám nabízené služby vycházejí velice příznivě. U inzerce oceňujeme např. možnost opakovaného vystavování inzerce bez nutnosti manuálního zásahu, což se u nás hodí především u kontinuálních náborů na některé pozice. Stejně tak bychom chtěli vyzdvihnout celkově proklientský přístup ze strany obchodních zástupců JenPráce.cz – komunikace je vždy velmi příjemná, rychlá, věcná a vyřízení objednávky nových služeb je vždy otázkou pár hodin.
Kryštof Korecký, Operations Recruiter

Nadprůměrné počty reakcí

V AmRestu nabíráme každý měsíc velké množství pracovníků pro desítky našich provozoven, a tak neustále hledáme nové zdroje, jak je oslovit. Portál JenPráce.cz nás zaujal i díky možnosti zobrazit inzerát v rámci Facebooku. Mile nás překvapily nadprůměrné počty reakcí, které nám oproti jiným portálům inzerce přináší, a to od kandidátů, kteří jsou pro nás relevantní.
Barbora Miková, Talent Acquisition Manager

JenPráce.cz využíváme tam, kde jiné portály nepomůžou

Portál JenPráce.cz nám v České poště významně pomáhá při získávání nových pracovníků do našich řad a to jak provozních, tak i specializovaných. Naše nabídky práce vidí denně velké množství uchazečů, kteří na pozice reagují. Kvalita uchazečů je srovnatelná se všemi dostupnými pracovními portály na trhu a díky tomu se nám daří obsazovat pozice rychleji a efektivněji. JenPráce.cz používáme jako doplňkový pracovní portál, který aplikujeme na problémové lokality s vyšší fluktuací nebo případnou horší dostupností, kde nám jiné portály nepomůžou.
Lukáš Stříbrný, Vedoucí týmu náboru
Přihlášení
Registrace

Před pokračováním se prosím
přihlašte níže nebo se zaregistrujte.

Zadejte e-mail, kterým se přihlašujete.
Zákaznická linka
+420 226 216 660
Po - Čt 8:00 - 16:30, Pá 8:00 - 16:00 hod.
Zavoláme Vám zdarma zpět!
Aktuální akce pointer

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena