Nabídka práce v Ostravě

Mezi nejvíce žádané pracovní profese v lokalitě "Ostrava" patří "Operátor / operátorka výroby", "Dělník / Dělnice", "Operátor / operátorka průmyslové výroby".

Brigáda Z Domova - Na Léto

Nutně vás hledají
 • Celá ČR
 • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
 • 33 400 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Práce z domova
 • Finanční bonusy / prémie
 • Přátelské prostředí
včerejší
Nutně vás hledají

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
 • Bohumín (9 km)
 • Jan Hefner
 • 35 000 – 55 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Kariérní růst
 • Vzdělávací kurzy
 • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna
Nutně vás hledají
 • Ostrava
 • Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková…
 • 24 000 – 30 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro absolventy
dnešní
 • Ostrava
 • ČESKÉ PLOTY, s.r.o.
 • Plný úvazek
včerejší
 • Ostrava
 • LF Národní s.r.o.
 • Plný úvazek
  Benefity:
 • Firemní akce
 • Příspěvek na sport
 • Přátelské prostředí
včerejší


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Efektivní dům s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Lead - Project Advices s.r.o., Jan Hefner, Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace, ARAMARK, s.r.o., Věra Pietrasová, ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Manuvia Czech s.r.o., Etimos Human s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., Granex Autodíly, Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., B of B cars s.r.o., Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace, Lidl Česká republika s.r.o., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., RECRA Moravia s.r.o., HalfPrice, LF Národní s.r.o., TresJob s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, O2 Czech Republic a.s., Česká spořitelna, a.s., Skanska a.s., O.K. solution, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Dělník / Dělnice, Kuchař / Kuchařka, Programátor / Programátorka, Vývojář / Vývojářka, Obchodník / Obchodnice, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Revizní technik / technička, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Specialista / specialistka v energetice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Slévač / Slévařka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Praktická sestra, Všeobecná sestra, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Ostrava, Rychvald, Bohumín

Ostrava

Charakteristika města a jeho instituce: Ostrava, třetí největší město v České republice, je průmyslovým a kulturním centrem na severovýchodě. Město má bohatou historii spojenou s těžbou uhlí a hutnictvím. Jednou z klíčových institucí v Ostravě je VŠB - Technická univerzita Ostrava, která hraje významnou roli v oblasti technického vzdělávání a výzkumu. Město je známé také svými divadelními soubory, muzei a sportovními událostmi.

 

Politická a správní struktura: Ostrava je statutárním městem s vlastní samosprávou a má vlastní městskou radu a primátora. Město je rozděleno na několik městských částí, z nichž každá má svou radnici a zastupitelstvo. Tato městská část má určité pravomoci a odpovědnosti v rámci města.

 

Ekonomika a průmysl: Ostrava má bohatou průmyslovou historii, a to zejména v oblasti těžby uhlí a hutnictví. V současné době se však město zaměřuje na rozvoj nových průmyslových odvětví, včetně automobilového průmyslu, strojírenství a informačních technologií. Město je domovem mnoha průmyslových podniků a firem, které přispívají k ekonomickému růstu regionu.

 

Doprava a dostupnost: Doprava v Ostravě je dobře zajištěna díky železničním stanicím, autobusovým nádražím a letišti Leoše Janáčka. Město leží na křižovatce důležitých dopravních tras, což umožňuje snadný přístup k jiným částem České republiky a k sousedním zemím. Důležitým dopravním prvkem je také Ostravská městská hromadná doprava, která zajišťuje pohodlné cestování po městě.

 

Bydlení a rodinný život: Ostrava nabízí různorodé možnosti bydlení, včetně historických bytů, moderních bytových komplexů a rodinných domů. Ostrava je známá svými kulturními akcemi, parky a sportovními možnostmi, což přispívá k vytvoření příjemného prostředí pro rodiny.

 

Geografie a poloha: Město se nachází na severovýchodě České republiky, v Moravskoslezském kraji. Město je obklopeno kopci a lesy, což nabízí mnoho příležitostí pro turistiku a outdoorové aktivity. Díky výhodné geografické poloze umožňuje snadný přístup k dalším městům v regionu a rychlý přesun do Polska a Slovenska.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

AJ brigáda den doba domov hledám home office HR IT komunikace místo možnost mzdy náplň práce nová odpovědnost Office online partner paušál plat práce pracoviště pracovní příklad příplatky řízení směny stravenkový paušál stres školení technologie telefon víkend zahraničí zkušenosti asistence doma hotel kontakt kov lékař náplň odpovědné pomoc PR problém prodej servis schopnost situace systém systémy technická technické technolog tým úkol vybavení z domova zkušenost administrativa aktuální backoffice CRM činnost dodržování dodržování termínů email energetik energie EU firma flexibilní hodnocení na dobu neurčitou NDA občerstvení ohledně ohodnocení pec pečlivost plán plánování podmínky poradenství postup pracovní podmínky práva reporting rozvoj SOU specialist specialista společnost společnosti spolupráce správa výkon výsledky znalost agendy aplikace díl firmy foto kariérní list měsíční možnosti na dobu na pracovišti náklad oblast oblasti oddělení odpovědný proces procesů projekt příležitost přístup report rok součást stav stavební termín trh výkonnost výraz zájem zdroj zkušební benefit bonus bonusy Bor harmonogram měsíc mzda nábor nepřetržitý operátor penzijní připojištění pohřeb pojištění prostředí průměrná připojištění příspěvek stravování svatba tarif tarify týden Týn volno zaměstnanec životopis dar dítě dovolené firemní Lakování náborový osobní penzijní prémie příspěvky standard událost výrobní výroby zaměstnanecké životní kvality podnik přesčas Rychvald vhodná Zruč kontrola výkon práce auto automobil CZK mezinárodní mobil Most pracovník režim samostatnost sport vzdělání zaměstnání zdraví automat automobilový průmysl cestování linky mzdové národní navíc obsluha operátor výroby penzijní pojištění průmysl roční ve zkušební době výše benefity měření praxe růst stabilní znalosti kolektiv materiál obor odbor odborný operační průmyslové příjemný stroj formulář nabídka výhody výroba zdravotní zdravotní stav odměna závod job jobs Lom odměny prohlídka stravné kontroly operátoři případ světlo výkonnostní odměny budoucnost dokumentace dovolená druh elektro inženýr spoření stravenky svařování úprava vzdělávání zámečník životní pojištění cafeterie české dokument karta profi sektor nabídka práce odpověď Ostrava otázky podpora zařazení dané dny finanční kouč rámec týdny výběr administrativní administrativní činnost analýza ČR Luže pracovní doba pružná pracovní doba reklama služební služební auto stavebnictví úvazek vedení zkrácený úvazek jednání lokalita myšlení pružná zákazník agro CV sick day motory hlavní hrubá hrubá mzda měsíční mzda pracovní poměr pracovní prostředí příplatek možnost kariérního růstu poměr pracovní náplň přátelské péče všeobecná vyšší dohody dovednost komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti mimořádný odborné ošetřovatel ošetřovatelství PC praktická příjemné příjemné pracovní prostředí služby sociální střední střední vzdělání uživatel vztah zdravotní způsobilost způsobilost kurz sociální pracovník uplatnění platové ohodnocení právní třída příprava inzerát nové člen minimální pracovní příležitost asistent kurzy manager pracovní nabídka restaurace sklad výplata jídla místo výkonu práce volna akce auta automobily elektromechanik kvalifikace jazyk kompenzace opravy profesní program programy robot schopnosti vydělat zvýšení agentura elektrotechnik hledat kancelář obchodní obchodní zástupce personální agentura plnění pracovní cesty reference rozhraní strategie technik teploty v týdnu zástupce agent cesty mobilní Morava obchod organizační dovednost organizační dovednosti personální region řešení řidič technický technika výsledek celní deklarant ekonom inzeráty iOS kandidát místa pozice pracovní místa právo uchazeč anglické celní deklarant odpovědní Ostatní předpis volná pracovní místa dělník potravinář absolvent angličtina programátor přestávky teambuilding vhodné automatizace daně týden dovolené navíc vzdělávací kurzy zdarma CAD elektrické instalace podpory projektová projektování vzdělávací kurz bar dodatek marketing nadřízený smlouva vyjednávání dohodou obchodní dovednost obchodní dovednosti produktové převodovky smart smlouvy strojírenství značky normy pracovní pozice přesčasy přátelský dárek dress code interní oděv pokladní poloviční úvazek vedoucí zaměstnáváme externí poloviční jídlo nárok ubytování doprava oprava hodiny kontrolor náhrada průměrné rozvoz dočasný placení podmínka vizuál vizuální zahraniční fond ISO svátek doby logistik pracovní doby směna speciální náborové oprávnění mimořádné odměny rizika zákoník mimořádné agentury odměňování RECRU role uchazeči zaměstnanců karty motivační personální agentury automechanik dění pobočky odborná event pro zaměstnance psycholog služba Tábor úraz bezplatná bezplatné dopravní generál příslušník řešení problémů audit daň investice požadavky rozdíl účetní výpočet daňové daňový koordinace praktické statutár účetnictví záznam investor manažer OZP uživatelská znalost organizace organizační schopnost organizační schopnosti projektové projektový smluvní důležité forum Skuteč trendy značka merchandising odpovědi osobnost trend zákazníci anglicky dopis motivační dopis pošty překlad ředitel strukturovaný životopis Zábřeh pracovní úkol pracovní úkoly úkoly pojištění odpovědnosti STK system kvalitní počítač stravenka referral analýzy sickday techniky kvalita hodnota nástroj pohovor výdělek test kultura oblečení stará vysoký zaměstnavatel potravinářství v práci kolegyně byznys kariérní růst koncipient koučování peníze pobočka pojišťovnictví bankovnictví centrum investiční kariéry manažerský ochrany plány úvěry mobilní tarif vysoké interiér hrubý průměrný nařízení vlády studium informační na dobu určitou nařízení pedagog čistá mzda čistá Bohumín český Plzeň výše mzdy pořádek školní v roce instalatér výcvik požadované vzdělání prezentace daný pracovní den všeobecné lékařství česká personalista v zahraničí administrativní podpora pracovněprávní pracovní trh činnosti zaměstnanci data cesta inovativní obuv priorita Rakousko získání assistant historie prodejní příležitosti republika talent astronom dolní gastro Vítkov areál dobro pizza pizzař autoelektrikář elektrikář evidence spokojenost vhodný zapůjčení diagnostika poruch prohlídky půjčení spokojen údaj barman servírka account account manager kraj sledování žádost strategické hlídání cíl pružné vedení týmu developer management bezpečnost náklady specifika programátoři technici výměna e-mail Facebook bota karoserie fond pracovní doby inspektor neschopnost policie pracovní neschopnost cizinec inspektorát kulturní přípravy informace listy pracovní týden lahůdky požadavek bankéř bankovní certifikace dynamický kolektiv limit z domu nabídky městský placené zaměstnanecký elektrický vyučení mistr Hluk HR konzultant konzultant lidský zástupci pracovní smlouva
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Ostravě a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena