Hledáme lidem práci Manpower

Expedient/ka - vhodné i pro méně zkušené!

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Baví Vás plánovat a organizovat?

Vyhovuje Vám práce, kde se rozhodně nebudete nudit?

Pro americkou společnost se sídlem v Kolíně hledáme do týmu dva nové kolegy nebo kolegyně do oddělení expedice. Přijmeme jak zkušeného kandidáta, tak juniornějšího.

Popis pozice:

  • zajištění expedice hotových výrobků
  • objednávání dopravců, řízení přepravy zboží
  • příprava požadovaných dokumentů, certifikátů
  • celní proclívání
  • komunikace se zákazníky

Profil kandidáta:

  • vzdělání SŠ/VŠ
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • akční práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (25 dní dovolené, závodní stravování, čtvrtletní bonusy, penzijní připojištění…)
  • pružná pracovní doba
  • možnost profesního rozvoje

  • Žatec, Louny
  • Žatecké lahůdky s.r.o.
  • od 7 725 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 7. prosince
  • Dobřany, Plzeň-jih
  • RINGFEDER POWER TRANSMISSION s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. prosince
  • Kroměříž
  • AEV, spol. s r. o.
  • od 102 Kč / hod
Zveřejněno: 7. ledna
  • Přeštice
  • Helena Volfová
  • od 11 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Ostrava
  • DENIP, spol. s r.o.
  • 15 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Ostrava
  • Mlékárna Kunín, s.r.o.
  • 17 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 14. října
  • Ústí nad Labem
  • PURE Production & Publishing s.r.o.
  • 13 000 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 29. června
  • Litvínov
  • JAPEK, s.r.o.
  • 11 000 – 14 000 Kč
Zveřejněno: 29. srpna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Poděbrady, Uhlířské Janovice

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

AJ benefit benefity bonus bonusy doba hledám hodnocení IT kandidát Kolín komunikace Most možnost náplň práce NDA nové ohodnocení penzijní připojištění plán pojištění pozice práce pracovní pracovní doba pružná pracovní doba připojištění rozvoj řízení samostatnost společnost společnosti stabilní stravování vhodné vzdělání zaměstnanec anglický anglický jazyk celní certifikát dar dokument dovolené jazyk kolegyně mzdové náplň národní oddělení organizační schopnost organizační schopnosti penzijní PR profesní profi pružná příprava schopnost schopnosti standard tým zákazník zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod