V profesi "Taxikář / Taxikářka" aktuálně nabízíme 25 nabídek práce.

Hledaná profese "Taxikář / Taxikářka" je aktuálně nejvíce žádaná v lokalitě "Všechovice, okres Přerov", "Chroustovice", "Třebíč".

  • Česká Lípa
  • Terbium Trade s.r.o.
  • 20 000 – 23 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. únoraSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Ústav pro studium totalitních režimů, DoDo Czech s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Avers-Trans s.r.o., Tomáš Kraupner, JulAn s.r.o., KAMO GROUP spol. s.r.o., Fejer Family s.r.o., Ivan Lapaev, Funny Sassy s.r.o., Citrino Bellissimo s.r.o., Amardeep Singh, TAMDA BRNO s.r.o., Fast & Secure Transport s.r.o., Terbium Trade s.r.o., MILKEFFEKT, a.s., Gourmet Family s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Voják / Vojákyně

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Horní Počernice, Úžice, okres Mělník, Olomouc, Přerov, Prostějov, Šumperk, Přáslavice, Mariánské Lázně, Roudnice nad Labem, Mníšek pod Brdy, Jeneč, Bořanovice, Horoměřice, Dobřichovice, Vrané nad Vltavou, Šlapanice, okres Brno-venkov, Ostrava, Česká Lípa, Třinec, Znojmo

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

AJ bezpečnost EU garanční home office IT Luže místa Most náplň práce Office pečlivost práce pracovní pracovník práva právo režim samostatnost správa stabilní STK studium vzdělání zaměstnání zaměstnavatel zkušenosti Zruč dovednost dovolené funkce kov lokace materiál nábytek náplň organizace osobní PR prohlídky řidič servis stav technické technický tým volna výměna výzkum zkušenost bonus bonusy Bor den druh elektro flexibilní hodiny inzerát kolegové měsíc mobil možnost nábor náležitosti NDA nová oblečení odměny plán plánování plat postup pracovní prostředí prostředí rozvoz služební společnost školení telefon dar díl firemní informace karty kolektiv kontakt kontaktní údaje mobilní náborový náležitost oddělení personální praktické proces případ rok smlouvy standard termín údaj Vozový park vybavení zákazník doba partner platy řízení stěhování výplaty list placené příjemné přístup střední absolvent akce auto benefit benefity cíle ČR důchod důležité fond fond pracovní doby hledám HR Chodov Lom místo nárok nemoc nemoci neschopnost nové odpověď Olomouc ošetřování pojištění pracovní neschopnost růst Skuteč SOU společnosti sport technik technologie uplatnění výkon automat cesty cíl dítě doby finanční jízdy Ostatní pracovní doby příležitost přípravy příspěvky schopnost schopnosti služby součást technolog test výše zbraně životní Přerov Prostějov Šumperk dodržování policie požadavky příklad volná místa získání bezpečné dopravní obor odbor odborné opravy školy technika auta činnost hlavní horní kolega pracovní den procesy spolupráce uchazeč úřad výdělek výplata aplikace CAD činnosti dobro jednání kolegyně logistik náborové pomoc prezentace přátelský systém automobil e-mail lázně loajalita Mariánské Lázně na dobu neurčitou pracovní poměr praxe taxi znalost jazyk místo výkonu práce na dobu poměr schůzky zájem Litoměřice odpovědnost pracovní doba dohodou okres zahraničí Praha hodnocení foto pozice dokument náklad obsluha výběr ubytování kariérní komunikační průmysl přátelské email odměňování ohodnocení strukturovaný životopis Šlapanice víkend zaměstnanec životopis dny motivační boty dokumenty pracovní dny pracovní týden příspěvek týden vhodné výhody zaměstnanecké výhody osoby zdravotně znevýhodněné zaměstnanecké zdravotní
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Taxikář / Taxikářka
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena