Volné místo ve firmě Ústav pro studium totalitních režimů

Technický pracovník

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  náměstí Winstona Churchilla 1800/2, Žižkov, Praha, 130 00
Firma Ústav pro studium totalitních režimů
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Státní správa a samospráva, Logistik / Logistička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 25.000 – 35.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 5. 2024
Kontakt Ing. Vendula Pešková, zobrazit tel. číslo

O nás

Ústav pro studium totalitních režimů

Ústav pro studium totalitních režimů je organizační složka České republiky určená k vědeckému zkoumání a objasňování éry obou totalitních režimů v Československu, komunismu a nacismu.

Ústav pro studium totalitních režimů je organizační složkou státu zabývající se výzkumem období 1938 -1989 s určitým přesahem. Podrobně je možné se s Ústavem  seznámit na jeho webových stránkách i s charakteristikou nabízeného místa.

Náplň práce:

· materiální zásobování organizace včetně tvorby objednávek materiálu a služeb

· správa vozového parku (STK, servisní a garanční prohlídky, nákup PHM, pneu apod.)

· funkce osobního řidiče a kurýra

· operativní zajišťování provozu zaměstnavatele

· správa a technický dozor budovy zaměstnavatele

· správa klíčového hospodářství, dislokace a přesun majetku (nábytek apod.)

· zajišťování pořádku a bezpečnosti prostor objektu

Co od Vás požadujeme:

· řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

· zručnost, alespoň základní technické dovednosti (např. výměna žárovek, provozních kapalin           apod.)

· samostatnost, spolehlivost, pečlivost

· zkušenosti s provozem a správou budov vítány

· vzdělání technického směru výhodou

·  trestní bezúhonnost podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

· stabilní zaměstnání ve státní správě

· pružnou pracovní dobu

· 5 týdnů dovolené a 5 dní indispozičního volna

· stravenkovou kartu

· občasný home office po zapracování

Benefity

  • Sickdays Sickdays
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Trainee program – první práce pro absolventy

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

AJ bezpečnost EU garanční home office IT Luže místa Most náplň práce Office pečlivost práce pracovní pracovník práva právo režim samostatnost správa stabilní STK studium vzdělání zaměstnání zaměstnavatel zkušenosti Zruč dovednost dovolené funkce kov lokace materiál nábytek náplň organizace osobní PR prohlídky řidič servis stav technické technický tým volna výměna výzkum zkušenost