Nabídka brigád "Jihlava" aktuálně 11 volných míst.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:
Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ABI Special s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., Drive plus, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., GADO, s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., První novinová společnost a.s., Ing. Tomáš Hronek, Andulka services s.r.o., Farma Kožichovice, s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., KFC

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Jihlava, Celá ČR, Třebíč, Kožichovice, Dačice, Herálec, okres Žďár nad Sázavou, Loket, okres Benešov

Jihlava

Charakteristika města a jeho instituce: Jihlava, historické město ležící ve středním Česku, se pyšní bohatým kulturním dědictvím a významnými institucemi. Jednou z klíčových institucí je Vysoká škola polytechnická Jihlava, která je známá svými inovativními programy v oblasti techniky a designu. Město je také známé pro své historické památky, včetně náměstí Zachariáše z Hradce a kostela sv. Jakuba.

 

Politická a správní struktura: Jihlava je statutárním městem s vlastní samosprávou, což zahrnuje městskou radu a primátora. Město je rozděleno na městské části, z nichž každá má své vlastní zastupitelstvo a radnici. Tyto městské části mají pravomoci v rámci svého území a spolupracují s městskou radou na řešení místních záležitostí.

 

Ekonomika a průmysl: Jihlava má rozmanitou ekonomiku s důrazem na průmysl, zejména textilní a strojírenský průmysl. Město je domovem několika významných textilních továren a společností, které vyrábějí kvalitní textilní výrobky. Jihlava je také centrem zemědělství a potravinářského průmyslu, což přispívá k místní ekonomice.

 

Doprava a dostupnost: Doprava v Jihlavě je dobře organizovaná, a město je snadno dostupné prostřednictvím železniční stanice a autobusového nádraží. Město se nachází na křižovatce důležitých silničních tahů, což usnadňuje přístup do okolních regionů. Mezinárodní letiště Vysočina v Jihlavě-Kostelci poskytuje letecké spojení s dalšími městy v České republice.

 

Bydlení a rodinný život: Jihlava nabízí různé možnosti bydlení, včetně historických domů ve středu města, moderních bytových komplexů a klidných předměstských čtvrtí s rodinnými domy. Město má kvalitní školství a zdravotní péči, což je atraktivní pro rodiny s dětmi. Okolní příroda a krásná krajina vysočina poskytují mnoho příležitostí k aktivnímu odpočinku a výletům.

 

Geografie a poloha: Jihlava se nachází v kraji Vysočina a leží na historickém Jihlavském vodopádu řeky Jihlavy a má krásnou přírodní scenérii. Díky své poloze v centrální části České republiky je Jihlava důležitým dopravním uzlem, což usnadňuje cestování do jiných částí země.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

AJ bezpečnost bonus činnost DPČ DPP HR interní IT Jihlava kancelář Most možnost náplň práce nová nové obchodní plán plánování plat podnik práce pracovní samostatnost SOU stráž uplatnění zaměstnání certifikát externí kov náplň obchod oblast oblasti ochrana PR prodej průmysl průmyslový přístup rok řešení služby tým výdělky event firma hodnocení kandidát Luže odpovědnost ohodnocení pracovní prostředí prostředí směny stabilní školení vhodné české dobro firmy kvalitní motivační mzdové příjemné příjemné pracovní prostředí případ trh bageterie den flexibilní hledám jídlo Kladno mzdy pozice restaurace svátek víkend brigádník díl francouzský součást výše zákazník zvýšení asistent astronom doba gastro gastronomie měsíc nabídka pracovní doba pracovní nabídka praxe společnost společnosti týden výhody výplata čistá firemní národní stav v práci zkušenost Bor vyučení v oboru obor odměna pomoc vyučení agentura ČR data kvalita marketing odměny odpověď online otázky pec plnění přivýdělek rozhovor STK výdělek vzdělání zkušenosti agent databáze finanční projekt předpoklad příležitost reklamy slané úkol výzkum výzkumy zájem bonusy dokumentace komunikace vedení výkon dokument problém řešení problémů výkonnost auto automobil boty cestovní náhrady dopis důchod e-mail hodiny Hrady kurz město mobil nábor náhrady Polná telefon vyšší cestovní náborové oddělení odpovědné okres řidič analytik budoucnost email inzerát Microsoft místa návod přihlášení specialist technologie zaměstnanec zdarma znalost dar dovednost funkce jazyk list měsíční model odpovědi portál práce s daty profi program technolog termín chování nabídky spolupráce rodičovské student Třebíč druh farma ohledně ošetřování platy sklad úvazek v týdnu výplaty zkrácený úvazek Zruč centra centrum opravy poměr poměry příprava údržba Dačice peníze PC stroj nad Sázavou Žďár Žďár nad Sázavou benefit EU Loket na dobu neurčitou nárok nárok na dovolenou partner příplatky přivydělat růst uklízečky úřad kariérní možnost kariérního růstu na dobu navíc seznam smlouvy vydělat akce pizza příklad rozvoj sport brigády karta kolektiv možnosti osobnost pitné
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Jihlavě a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena