Volné místo v: Möbelix

Vedoucí skladu m/ž Möbelix Praha Čestlice (A1119)

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Čestlice
Zadavatel Möbelix (XLCZ Nábytek s.r.o.)
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 37.000 – 40.000 Kč

O nás

XLCZ Nábytek s.r.o.

Möbelix je nejvýhodnější obchod s nábytkem v České republice! Naší doménou je cenově výhodný nábytek do obývacího pokoje, ložnice, jídelny, pracovny, koupelny, dětského pokoje i zahrady, kuchyně na míru plánovatelné podle vás, stejně jako doplňky do domácnosti, koberce, závěsy, textil, dekorace, lampy a světla a mnoho dalšího.

Popis

Hledáme ostříleného šéfa skladu, který bude klukům autoritou a zároveň parťákem. Budete stát v čele týmu 5 lidí, dohlížet na chod skladu a hlavně se něm aktivně podílet. Za to Vám nabízíme jistou práci ve firmě, kterou jen tak něco nepoloží, skvělé kolegy a férové jednání.

CO BUDETE DĚLAT?

  • kontrolovat stav zásob, vyřizovat skladové i zákaznické reklamace, plánovat směny
  • aktivně se podílet na chodu skladu
  • zakládat do regálů a klecí
  • vyskladňovat zboží zákazníků, pomůžete jim, prohodíte pár slov
  • komunikovat s dodavateli
  • budete oporou klukům z týmu, zkrátka šéf.

Požadujeme

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

  • na vedoucí pozici ve skladu jste již pracoval
  • máte zkušenosti s vedením malého týmu lidí (5-10)
  • umíte jednat s lidmi – s kolegy i se zákazníky
  • jste bystrý a chcete se učit
  • s počítačem si rozumíte - vše budete koordinovat pomocí kontrolního programu
  • nemusíte být kulturista, ale dobrá fyzička je základ
  • vyhovuje Vám práce v týmu a nechybí smysl pro humor

Nabízíme

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?

  • jistou práci ve firmě, kterou jen tak nějaká krize neotřese
  • pěkný výdělek
  • až 25 dní dovolené
  • slevy na zboží
  • zapůjčení firmení dodávky zdarma
  • možnost stále na sobě pracovat a růst tak osobnostně i profesně
  • dobrou partu - jsme k sobě féroví

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

auto Čestlice den hledám IT možnost plán práce Praha reklama růst sklad směny vedení vedoucí výdělek zapůjčení zdarma zkušenosti dar díl dobro dovolené jednání kov osobnost počítač pomoc PR program půjčení stav turista tým zákazník zkušenost