Nabídka brigád "Ústí nad Labem" aktuálně 5 volných míst.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

 • Roudnice nad Labem (30 km)
 • Matěj Beránek s.r.o.
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
 • Vhodné pro rodiče
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 22. dubna
 • Ledčice (40 km)
 • HistoryPark s.r.o.
 • 150 – 170 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Parkoviště
Zveřejněno: 18. dubna
 • Mělník (46 km)
 • SECURITOR s.r.o.
 • 100 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 19. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Andulka services s.r.o., Viterra Czech s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Ing. Tomáš Hronek, Aaron guard s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., První novinová společnost a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Matěj Beránek s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., AMBRA consulting s.r.o., HistoryPark s.r.o., SECURITOR s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ústí nad Labem, Celá ČR, Teplice, Děčín, Siřejovice, Roudnice nad Labem, Most, Louny, Ledčice, Mělník

Ústí nad Labem

Charakteristika města a jeho instituce: Ústí nad Labem je město ležící v severní části České republiky, na soutoku řek Labe a Bíliny. Město má bohatou historii a několik významných institucí. Jednou z nich je Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, která přispívá k vzdělávání a výzkumu ve městě a regionu. Město je také známé svými kulturními centry, muzei a galeriemi, které obohacují kulturní život města.

 

Politická a správní struktura: Ústí nad Labem je statutárním městem s vlastní samosprávou. Město je rozděleno na městské části, z nichž každá má své vlastní zastupitelstvo a starostu. Tato politická a správní struktura umožňuje efektivní řízení města a řešení místních otázek.

 

Ekonomika a průmysl: Ekonomika Ústí nad Labem je rozmanitá s důrazem na průmysl, logistiku a obchod. Město je významným dopravním uzlem s přístupem na důležité dálnice a železniční tratě, což usnadňuje obchodní aktivity a zvyšuje investice do regionu. Město má také rozvíjející se průmyslovou zónu, což láká mnoho firem a podnikatelů.

 

Doprava a dostupnost: Doprava v Ústí nad Labem je dobře zajištěna díky blízkosti důležitých dopravních uzlů. Město má železniční stanice, autobusové nádraží a je vzdáleno pouze hodinu od mezinárodního letiště Václava Havla v Praze. Důležité dálnice spojují Ústí nad Labem s dalšími městy v České republice i v zahraničí.

 

Bydlení a rodinný život: Město nabízí různé možnosti bydlení, od historických domů ve středu města po moderní bytové komplexy. K dispozici jsou kvalitní školy a zdravotní zařízení, což je důležité pro rodiny s dětmi. Krásné okolí s možností výletů a outdoorových aktivit přispívá k rodinnému životu v Ústí nad Labem.

 

Geografie a poloha: Ústí nad Labem se nachází v Ústeckém kraji, v severní části České republiky, a je obklopeno krásnou přírodou, včetně pohoří Českého středohoří. Díky své poloze na soutoku dvou řek a blízkosti národního parku České Švýcarsko je město obklopeno možnostmi k pěší a outdoorovým aktivitám.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Odbory - proč a jak je založit

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

den flexibilní hodnocení chování inzerát nabídky nad Labem náplň práce ohodnocení práce spolupráce telefon Teplice Ústí nad Labem finanční informace náplň PR případ agro Bor doba hledám IT kvalita kvality měsíc mzda pečlivost pracovní pracovní doba SOU společnost společnosti vzor brigádník dohody kov národní obchod oddělení pomoc rok součást závod AJ brigáda DPČ DPP plán povinnost přivýdělek směny stabilní výdělek kontakt nabízíme práci prodej termín zájem analytik budoucnost data email kandidát kurz Microsoft místa možnost návod online pec plat přihlášení specialist technologie uplatnění vyšší zaměstnanec zdarma zkušenosti znalost české dar dovednost funkce jazyk list měsíční model odpovědi portál práce s daty profi program projekt příležitost technolog zkušenost agentura bezpečnost hlídání nová obchodní odměny plnění pokladní pozice pracovní pozice pracovník stráž získání agent certifikát firmy jednání mimořádný obsluha stroj systém ČR marketing odpověď otázky prostředí rozhovor STK vzdělání databáze díl dobro odměna předpoklad reklamy slané služby stav úkol výzkum výzkumy zákazník auto automobil boty cestovní náhrady dopis důchod e-mail hodiny HR Hrady město mobil nabídka nábor náhrady Rumburk zaměstnání cestovní náborové odpovědné řidič tým benefit partner plánování platy pobočky požadavky příplatek restaurace růst stravování svátek víkend výkon výplaty zaměstnavatel category doprava kariérní minimální možnost kariérního růstu odpovědný oprava prémie problém přístup školní výkonnost hlavní Kladno třída v práci Most praxe samostatnost servírka vhodné výplata dny dovolené kolektiv obor přátelský příprava rodičovské rodičovské dovolené student inzeráty odpovědnost operátor postup pracovní místa příplatky stravenky uchazeč Zruč kontrola volná pracovní místa výroby Louny komunikační obsluha zákazníků PC příjemné schopnost schopnosti uživatel vztah asistent consulting jednatel mzdy podpora pohoda účetní úvazek konflikt mzdové Ostatní přátelské činnost hory instrukce všeobecný vzdělávání areál činnosti oblast oblasti programy vykopávky akce bonus bonusy hasič kancelář komunikace občerstvení pracovní prostředí signály sledování stres výjezd centra centrum koordinace na pracovišti příjemné pracovní prostředí report signál trh Mělník Měšice pracoviště zdravotní zdravotní stav
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Ústí nad Labem a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena