Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Řidič/řidička VZV

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Obsluha vysokozdvižných vozíků
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 32.000 – 39.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Pro logistickou společnost obsazujeme pozici Řidič/řidička VZV. Hledáme šikovné řidiče a řidičky se zkušeností řídit VZV. Ozvěte se nám a odměnou vám bude pestrá práce, skvělý kolektiv a jistota stabilního a dlouhodobého zaměstnání.

Náplň práce:

  • vykládka a nakládka kamionů
  • práce se skenerem
  • příprava zboží k expedici
  • zaskladňování zboží

Nabízíme:

  • spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • zajímavé finanční ohodnocení 32.000 Kč fixní mzda
  • prémie na měsíční bázi (až 5.000 Kč)
  • stravenkový paušál (až 1.800 Kč/měsíc)
  • 4 týdny dovolené
  • pracovní dobu 19:00 - 03:00
  • bezplatné obnovení průkazu na VZV
  • dobrá dopravní dostupnost (Praha 10 - Hostivař)
  • pracovní oblečení a obuv
  • kvalitní zaškolení na pracovišti

Požadujeme:

  • předchozí zkušenosti ze skladu (řízení VZV - prokazatelná praxe)
  • zodpovědnost
  • týmového ducha
  • čistý trestní rejstřík

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Trainee program – první práce pro absolventy

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

AJ hlavní hledám hodnocení inzerát IT měsíc mzda nabídka nabídka práce náplň práce oblečení obuv odpověď odpovědnost ohodnocení otázky paušál plat práce pracovní pracovní poměr Praha praxe řízení sklad společnost stabilní stravenkový paušál školení zaměstnání zkušenosti bezplatné dny dopravní dovolené finanční kolektiv kontakt kov kvalitní měsíční na pracovišti náplň poměr PR prémie příprava rok řidič týdny tým výběr zkušenost