Vedoucí obchodního domu Möbelix Praha Stodůlky (A228)

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Lokalita Stodůlky, Praha
Firma XLMX obchodní s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jmenuji se Martin Seidl. Pražskou pobočku Möbelix v Praze Stodůlkách vedu dva a půl roku. Mám rád změny a nové projekty. Když přišla nabídka postavit se do čela nové prodejny, která vyroste v Čestlicích, neváhal jsem a přijal. Proto hledám svého nástupce, kterému vedení obchodního domu Möbelix Praha Stodůlky předám.
O ČEM JE MÁ PRÁCE?

  • O důvěře

Jako šéf filiálky si osazenstvo jednotlivých oddělení vybírám sám, to je obrovská výhoda a zodpovědnost. Pouze s kvalitním a stabilním teamem mohu dosahovat vytyčené cíle. Právě důvěra, kterou jsem hned v počátcích dostal, je důvodem, proč mám svou práci stále rád.

  • O lidech

Chod celé filiálky stojí na lidech. Na každé pobočce pracují jedinečné osobnosti, které musí tvořit funkční team. Toho dosáhnu pouze tím, že budu férový a důsledný. Měřítkem mého úspěchu jsou nejen dosažené obraty, ale také pracovní klima, které tady vládne.

  • O pestrosti a drivu

Překonávání denní operativy je můj denní chleba. Když večer zavírám pobočku, nevím, co na mě čeká druhý den ráno. Právě to mě baví. Rutina by mě nudila. Mým motorem je chuť dosahovat stanovené cíle, i když je cesta někdy trnitá. Jsme velký mezinárodní řetězec a některé procesy trvají delší dobu. Na druhou stranu je fajn mít za zády podporu velkého koncernu a být součástí jeho expanze.

POŽADAVKY
JAK BUDE PROBÍHAT ŠKOLENÍ?

Novému kolegovi/kolegyni budu předávat znalosti a zkušenosti přímo u nás na pobočce. Postupně se seznámí s chodem všech oddělení. Je důležité poznat také ostatní filiálky, proto se na pár z nich na čas podívá. Chod obchodního řetězce je specifický. O této práci by tedy měli uvažovat hlavně ti, kteří mají s retailem zkušenost.

NABÍZÍME
CO ZA TO?

  • Provizi z prodeje z celého obchodního domu.
  • Výkonnostní a roční bonusy.
  • 2 volné víkendy v měsíci.
  • Možnost přizpůsobit si pracovní dobu.
  • Možnost prosadit věci, o kterých jste přesvědčen/a, že povedou k lepším výsledkům Vaší pobočky.

Vidíte se v roli vedoucího pobočky v živých barvách? Potom se ozvěte regionálnímu vedoucímu Michalovi Sedláčkovi formou životopisu a připojte prosím i pár slov o tom, proč byste rád/a pracoval/a právě u nás.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2020 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena