Volné místo ve firmě Alerta s.r.o.

Prodejce v T-Mobile OC VIVO Hostivař - plat až 45 tisíc/měs.

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Praha  Hostivař, Praha
Firma Alerta s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 32.000 – 45.000 Kč

O nás

Alerta s.r.o.

Úspěšný partner telekomunikačního operátora T-Mobile a.s. provozující několik poboček T-Mobile v různých částech celé České Republiky. Zaměstnancům nabízíme zajímavý bonusový program a další nadstandardní benefity.

O nás

Společnost Alerta s.r.o. je jedním z nejúspěšnějších partnerů pro telekomunikačního operátora T-Mobile a.s. provozující několik poboček T-Mobile v různých částech celé České Republiky. Celkem je nás ve společnosti skoro 70 a každý z nás ví, že jsme jedna velká parta, která táhne za stejný provaz a dokáže překonat i ty největší cíle. Všichni jsme profesionálové a našim cílem je mít naprosto spokojeného zákazníka, proto dát každému maximální péči je pro nás standard. Na pozici specialista prodeje to vše začíná, kdo chce a pracuje na sobě, toho čeká karierní růst.

Místo výkonu práce je pobočka T-Mobile v OC VIVO HOSTIVAŘ

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníkem na prodejně, přes telefon i přes email
  • prodej služeb T-Mobile, telefonů a příslušenství
  • vytváření nabídky na míru na základě zjištěných informací od zákazníka
  • plnění stanovených cílů
  • řešení reklamací, stížností a dalších provozních záležitostí

Co od Vás očekáváme:

  • komunikační dovednosti
  • orientace na výsledek
  • chuť na sobě neustále pracovat a zlešovat se
  • odpovědnost a zodpovědnost
  • výuční list/ středoškolské vzdělání
  • smysl pro obchod
  • uživatelkou znalost práce na PC
  • flexibilitu
  • týmovost
  • zkušenosti s aktivním prodejem výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzda se skládá z fixní částky a provizí dle Vašeho výkonu
  • smlouva na dobu neurčitou
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • zaškolení na danou pozici
  • možnost karierního postupu
  • osobní individuální rozvoj
  • přátelský tým na pobočce
  • benefity (cafeterie, mutisport karta, slevy na tarify, telefony a příslušenství pro Vás i Vaši rodinu, využití firemní chalupy ve Špindlerově Mlýně, další slevy v různých obchodech)
  • možnost získat za super výsledky skvělé zájezdy po celém světě

Benefity

  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát