Volné místo v: Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje

POLICISTA\TKA KŘ policie ČR v JM kraji - náborák 75.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Zadavatel Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje (Ministerstvo vnitra)
Kategorie Policista / Policistka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 33.130 – 49.000 Kč
Kontakt KŘP Jihomoravského kraje, zobrazit tel. číslo

O nás

Ministerstvo vnitra

Policie České republiky je jednotný ozbrojený bezpečnostní sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21. června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky. Policie České republiky je podřízena ministerstvu vnitra. Tvoří ji policejní prezidium, útvary s celostátní působností, krajská ředitelství policie a útvary zřízené v rámci krajských ředitelství. Zákon zřizuje 14 krajských ředitelství policie. Jejich územní obvody se shodují s územními obvody 14 krajů České republiky

O nás

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK od 75.000 Kč

Právě teď potřebujeme novou generaci policistů na útvary pořádkové policie a cizinecké policie Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje a to ve všech větších městech kraje nebo přímo v Brně.

Pokud máte zájem o zodpovědnou a smysluplnou práci, rádi Vás uvítáme v našich řadách.
Hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří by se chtěli mimo jiné podílet na zlepšování bezpečnostní situace a veřejného pořádku, dohlíželi na bezpečnost a společně s námi bojovali proti kriminalitě.

Náplň práce:

  • Komunikace – jako policista budete od poškozených a od svědků zjišťovat informace a řešit situace
  • Bojová umění – naučíme vás jak se účinně bránit a chránit sebe i své okolí
  • Právo – budete kontrolovat dodržování zákonů a stanovovat právní kvalifikaci skutků
  • Administrativa – naučíte se vyplňovat formuláře, informační systémy a vytvářet trestní a přestupkové spisy
  • Počítače / Informatika – až získáte zkušenosti, můžete řešit IT kriminalitu
  • Finance – zpočátku budete řešit pokuty, později třeba daňovou kriminalitu a úpadkové delikty

Co od Vás očekáváme:

Předpoklady přijetí do služebního poměru:

  • státní občanství ČR
  • STŘEDOŠKOLSKÉ VZDĚLÁNÍ – aktuálně nabízíme uplatnění i pro NEMATURANTY

POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS (e-mail přes odpovědní formulář) A MY SE VÁM OZVEME.

NEBO ZAVOLEJTE ( zobrazit tel. číslo) ČI PŘIJĎTE ZA NÁMI DO NÁBOROVÉHO CENTRA, VLHKÁ 2, V BRNĚ – SPOLEČNĚ NAJDEME MOŽNOST VAŠEHO UPLATNĚNÍ U NÁS.

    Co Vám můžeme nabídnout:

    Nabízíme:

    • MOŽNOST DOPLNĚNÍ SI ÚPLNÉHO STŘEDOŠKOLSKÉHO VZDĚLÁNÍ S MATURITOU
    • JISTOTA PLATU
    • GARANTOVANÁ POZICE SLUŽEBNÍHO MÍSTA s možností kariérního růstu
    • 6 týdnů dovolené
    • fond pracovní doby 37,5 hodiny týdně
    • služební příjem v plné výši v době pracovní neschopnosti kratší než 30 kalendářních dnů
    • pravidelné zvyšování platu
    • finanční příspěvky na životní nebo důchodové pojištění
    • možnost využít resortní sportovní zařízení a ubytovny
    • mnoho slev na zboží a služby (Benefity PČR)
    • odchodné po 6 letech služby
    • po 15 letech služby k 6 týdnům dovolené navíc každoroční 14 denní ozdravný pobyt
    • po 15 letech služby, při ukončení služebního poměru, doživotní výsluhový příspěvek dle počtu odsloužených let v maximální výši 50% průměrného hrubého měsíčního příjmu

    Další důležité informace:

    • SLUŽEBNÍ POMĚR (výhody a benefity podle zákona o služebním poměru)
    • po dobu přípravy na výkon služby příjem 28.300 – 30.070 Kč
    • po nástupu do výkonu služby až 35.400 Kč
    • po 3 letech od nástupu služební poměr na dobu neurčitou
    • průměrný služební příjem po 3 letech 43.340 Kč

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Studijní volno
    • Finanční bonusy / prémie
    • Kariérní růst
    • Firemní akce
    • Lékařská péče
    • Zvýhodněné půjčky
    • Příspěvek na sport
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na volný čas
    • Příspěvek na spoření / pojištění
    • Příspěvek na dopravu
    • Příspěvek na ubytování
    • Příspěvek na vzdělávání
    • Příspěvek na dovolenou
    • Přátelské prostředí
    • Závodní stravování
    • Fitness na pracovišti
    • Firemní školka

    Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

    Zobrazit výpis pracovních nabídek
    Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

    Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?