Volné místo ve firmě EVROPA services Czech s.r.o.

Obchodník s realitami Praha

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Praha
Firma EVROPA services Czech s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží, Stavebnictví a realitní služby, Investiční makléř / makléřka, Obchodník / Obchodnice, Realitní makléř / makléřka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 60.000 – 180.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

EVROPA services Czech s.r.o.

S námi klient nekupuje dům či byt, ale najde svůj nový domov. Odvážné tvrzení? Přesvědčte se. EVROPA realitní kancelář je tu pro vás od roku 1998.

Zabýváme se prodejem i pronájmem bytů, domů či komerčních prostor, prodejem pozemků i developerských projektů převážně v České republice a na Slovensku. Svoje zkušenosti a znalosti předáváme dál našim kolegům jednotlivých franšízových poboček pod hlavičkou EVROPA realitní kancelář.

Jsme ryze česká realitní společnost s 25letou působností na trhu. Máme 35 poboček po celé ČR. Realizujeme vlastní developerské projekty i s výstavbou a financováním. Vlastníme Evropa investiční fond, který je pod garancí ČNB a staví na zkušenostech společností EVROPA realitní kancelář a EVROPA Development.

Co nabízíme?

  • Naši makléři vydělávají 60 000 Kč a více.
  • Naplno využívají motivační provizní systém.
  • Mají služební auto.
  • Pracují v moderních kancelářích na prestižních adresách.
  • Mají notebook, mobilní telefon s neomezeným tarifem na volání a SMS, plus datový tarif.
  • Jsou úspěšní a časově flexibilní.
  • Mají čas pro své koníčky i svou rodinu.
  • Vzdělávají se v naší Business Academy Evropa.
  • Mají státní autorizovanou zkoušku obor Realitní zprostředkovatel.
  • Nejlepší z nich si otevřeli vlastní pobočku.
  • Společně s klienty investují do investičního fondu.

Co budete dělat?

  • Prodávat a pronajímat nemovitosti.
  • Kontaktovat a komunikovat s lidmi i instituceni.
  • Připravovat podklady k jednání a smlouvám.
  • Poskytneme Vám veškerou podporu.
  • Poskytneme kontakty do začátku.
  • Naučíme Vás argumentovat.
  • Stane se z Vás profesionál v realitním oboru

Co požadujeme?

  • Hledáme ty z vás, kteří chtějí vydělávat hodně peněz, chtějí na sobě pracovat, vzdělávat se a jsou připraveni na úspěch.
  • Osobní schůzku, abychom zjistili, zda si budeme rozumět.
  • Čistý TR.

Benefity

  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

AJ auto Bor business česká ČR developer flexibilní fond hledám IT kancelář koníčky Luže makléř mobil obchodní Praha realitní služební služební auto SOU společnost tarif telefon CAD investiční jednání kontakt kov makléři mobilní motivační nemovitost nemovitosti obchod obchodník obor osobní PR projekt stav systém trh zkušenost