Práce: Provozní manažer/ka

lokalita: Praha zadavatel: Martina

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

PRAHA hledáme ► MANAŽERA / KU ÚKLIDU◄
ZKUŠENOST V OBORU PODMÍNKOU

Náplň práce:

  • ►řízení pracovníků dělnických profesí
  • ►zadávání úkolů a důsledná kontrola jejich plnění
  • ►úzká spolupráce se zákazníky a proaktivní přístup k jejich potřebám,
  • ►administrativní činnosti (podklady pro fakturaci, mzdy, směny, kalkulace, ►objednávky materiálů atd.),
  • ►znalost problematiky úklidu, postupů a chemie
  • ►samostatnost, důslednost a odpovědnost
  • ►řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Co vám nabízíme?
  • ►Služební telefon, automobil
  • ►Zázemí stabilní společnosti
  • ►Odpovídající platové ohodnocení
  • ►Práce na hlavní pracovní poměr
  • V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete profesní
  • životopis

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist