Volné místo ve firmě pi-jobs GmbH

PRACOVNÍCI DO VÝROBY / PRODUKCE_Horní Rakousko

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rakousko
Firma pi-jobs GmbH
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Elektrotechnika a telekomunikace
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 2.300 – 2.350 €
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

pi-jobs GmbH

Pi-jobs GmbH je rakouská společnost s mnoholetými zkušenostmi v oblasti náboru zaměstnanců na rakouském trhu.

Naši zaměstnanci díky nám nacházejí stabilní a dobře placenou práci v zahraničí.
Všichni pi-jobs zaměstnanci jsou zaměstnáni na rakouskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou a mohou tedy čerpat všechny výhody s tím spojené.

O uchazeče se postaráme ve všech směrech! Přihlásíme na rakouskou pojišťovnu, zajistíme ubytovaní a pomůžeme se všemi otázkami.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta v Rakousku sháníme PRACOVNÍKY DO VÝROBY !

Město: Peuerbach (2 hodiny od Českých Budějovic / 50 Minut od německého Passau)

Náplň práce: Montáž světel a světelných komponentů do automobilového průmyslu!
Vhodné pro ženy !

Požadujeme:

  • Zkušenost ve výrobě výhodou
  • Komunikativní znalost německého jazyka nutná
  • Řidičský průkaz skupiny B + vlastní automobil
  • Ochota pracovat ve 1–2 směnném provozu !
  • Ranní směna: 06:00 – 15:00, Pátek: 06:00 – 12:00
  • 2 směnný provoz: 06:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00
  • Manuální zručnost

Nabízíme:

  • Mzda: 2300 Euro čistého / měsíčně – (ve mzdě je započítán příspěvek na bydlení 15 Euro denně a dieta 26,40 Euro denně)
  • 13. a 14. plat
  • Příplatky za směnnost (odpolední směna)
  • Dlouhodobou spolupráci v moderní rakouské firmě
  • Rakouskou smlouvu na dobu neurčitou
  • Pomoc s organizací ubytování v blízkosti firmy (ubytování stojí kolem 350 Euro měsíčně)

Zaujala Vás tato nabídka ?
Máte nějaké dotazy ?

Neváhejte mne kontaktovat!

  • Rakousko
  • FONHAUSER GmbH
  • 2 300 – 2 400 €
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. prosince
  • Plzeň
  • Easy Homes Solutions s.r.o.
  • 60 000 – 100 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 15. července

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Trainee program – první práce pro absolventy

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

auto automobil den dotazy EU hodiny horní IT město mobil mzda na dobu neurčitou nabídka náplň práce plat práce příplatky příspěvek Rakousko ubytování vhodné znalost Zruč firmy jazyk kontakt na dobu náplň německé pomoc PR průmysl směna zkušenost