PRACOVNÍCI DO VÝROBY / PRODUKCE_Horní Rakousko

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Rakousko
Firma pi-jobs GmbH
Min. vzdělání Základní
Mzda 1.400 – 1.450 €

Pro našeho klienta v Rakousku sháníme PRACOVNÍKY DO VÝROBY !

Město: Peuerbach (2 hodiny od Českých Budějovic / 50 Minut od německého Passau)

Náplň práce: Montáž světel a světelných komponentů do automobilového průmyslu!
Vhodné pro ženy !

Požadujeme:

  • Zkušenost ve výrobě výhodou
  • Komunikativní znalost německého jazyka nutná
  • Řidičský průkaz skupiny B + vlastní automobil
  • Ochota pracovat ve 1–2 směnném provozu !
  • Ranní směna: 06:00 – 15:00, Pátek: 06:00 – 12:00
  • 2 směnný provoz: 06:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00
  • Manuální zručnost

Nabízíme:

  • Mzda: 1400 – 1450 Euro čistého / měsíčně + 300 Euro příspěvek na ubytování
  • 13. a 14. plat
  • Příplatky za směnnost (odpolední směna)
  • Příspěvky na bydlení ve výši 15 EUR (5 krát týdně)
  • Dlouhodobou spolupráci v moderní rakouské firmě
  • Rakouskou smlouvu na dobu neurčitou
  • Pomoc s organizací ubytování v blízkosti firmy
  • (na ubytování obdržíte příspěvek)

Zaujala Vás tato nabídka ?
Máte nějaké dotazy ?

Neváhejte mne kontaktovat!

Máte zájem o tuto nabídku?