Volné místo ve firmě BonumFinem a.s.

Všeobecná sestra pro domácí péči

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma BonumFinem a.s.
Kategorie Zdravotnictví, farmacie a sociální služby, Všeobecná sestra
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Velmi pokročilý C1)
Hrubá mzda 52.500 – 53.000 Kč

O nás

BonumFinem a.s.

Poskytujeme standardní i vysoce specializované zdravotní a ošetřovatelské služby v domácím prostředí našich klientů.

Jsme agentura zajišťující zdravotní péči klientům v domácím prostředí i na domácí umělé plicní ventilaci v Praze a okolí. Hledáme do týmu všeobecných sester nové kolegyně pro práci na hlavní pracovní poměr, které budou zajišťovat péči našim klientům především v Praze 5, 6 a 7.

Náplň práce:

Práce všeobecné sestry pro domácí péči vyžaduje samostatnost, spolehlivost, organizační a komunikační schopnosti. Praxe u ventilovaných pacientů je výhodou.

Sestry jsou vybaveny pro práci v terénu služebním vozidlem, notebookem a zdravotními pomůckami, včetně pracovního oblečení.

Každá sestra má přidělené klienty, o něž odborně pečuje a hodnotí jejich zdravotní stav. Informace o péči sester a zdravotním stavu našich klientů předáváme ošetřujícím lékařům. Poskytujeme komplexní zdravotní péči, která je pacientovi nastavena ošetřujícím lékařem dle aktuálního zdravotního stavu.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • vzdělání všeobecné sestry, případně další specializaci (pomaturitní specializační vzdělání, ARIP)
  • povinnou praxi pro domácí péči – tři (3) roky u lůžka pacientů
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • bezúhonnost

Výhodou, nikoliv podmínkou:

  • certifikace v oblasti cévkování mužů, péče o dlouhodobé vstupy, paliativní péče
  • praxe u ventilovaného lůžka (JIP, ARO)
  • ovládání programu CYGNUS

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme:

  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou
  • stravenkový benefit
  • odměny za nadstandardní výkony, čtvrtletní odměny, roční odměny
  • pracovní vybavení, vozidlo, notebook

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto Služební auto
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

agentura AJ aktuální benefit Bor certifikace domácí hlavní hledám IT Luže Most náplň práce NDA nové oblečení odměny pec péče práce pracovní pracovní poměr praxe prostředí příspěvek samostatnost služební SOU všeobecná všeobecné všeobecný výkon vzdělání zdravotní zdravotní stav agent dar dovolené informace kolegyně komunikační kov lékař náplň oblast oblasti odbor oprávnění poměr PR program případ roční rok řidič řidičské oprávnění schopnost schopnosti standard stav tým vybavení