Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

Technik údržby

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace, Údržbář / Údržbářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Délka prac. poměru na dobu neurčitou
Kontakt Simona Vacíková, zobrazit tel. číslo

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Do menšího závodu významné výrobní společnosti s příjemným pracovním prostředím, lokalita Praha - západ (kousek za Zličínem), přijmeme šikovného pracovníka na pozici:

TECHNIK ÚDRŽBY

Náplň práce:

  • údržba výrobních linek a zodpovědnost za jejich technický stav
  • údržba nevýrobního zařízení závodu
  • běžná denní údržba elektrických zařízení, preventivní a proaktivní údržba
  • základní mechanická údržba - mechanika, pneumatika, hydraulika
  • provádění preventivní údržby podle stanovených plánů
  • řešení aktuálních havárií ve výrobě
  • spolupráce při zavádění nových technologií na montážních linkách a v závodě
  • vedení předepsané provozní dokumentace a záznamů v kartách strojů a zařízení

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání SOU nebo SŠ
  • výhodou kvalifikace dle platné vyhlášky č. 50/1978 Sb., min. § 6
  • dobrá orientace ve výkresové dokumentaci a schématech
  • praxe v opravách strojů a zařízení
  • technické myšlení a samostatnost při řešení závad
  • řidičský průkaz sk. B
  • uživatelská znalost práce na PC

Co Vám můžeme nabídnout:

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonusy dle výsledků hospodaření firmy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky v hodnotě 100 Kč a měsíční příspěvek 400 Kč na teplé a studené nápoje či malé občerstvení
  • profesní růst
  • rodinný kolektiv

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím pošlete životopis.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

aktuální bonus bonusy den dění dokumentace EU event IT kvalifikace Most na dobu neurčitou nabídka náplň práce občerstvení odpovědnost penzijní připojištění plán plat pojištění práce pracovní pracovník Praha praxe prostředí připojištění příspěvek růst řízení samostatnost SOU společnost společnosti spolupráce stravenky technik uživatelská znalost vedení vzdělání znalost životopis dokument dovolené elektrický firmy kolektiv kov lokalita mechanická měsíční myšlení na dobu náplň PC penzijní PR profesní příjemný roční řešení řidič stav stroj technické technický technolog údržba uživatel výrobní závod záznam