V profesi "Personální manažer / manažerka" aktuálně nabízíme 16 nabídek práce.

Hledaná profese "Personální manažer / manažerka" je aktuálně nejvíce žádaná v lokalitě "Slaný", "Plzeň", "Brno".

 • Roudnice
 • AJK CZ s.r.o.
 • 60 000 – 90 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Trutnov
 • KASPER KOVO s.r.o.
 • 30 000 – 35 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Kováň
 • Podkováň s. r. o.
 • 20 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 3. říjnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
NOVÝ START, personální agentura s.r.o., Human-Res s.r.o., CentralWork s.r.o., AJK CZ s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., KASPER KOVO s.r.o., Podkováň s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Manager, Provozní / F&B Manager, HR manager, PR specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Obchodní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Personální ředitel / ředitelka (CHRO), Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Elektromontér / Elektromontérka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 10 - Strašnice, Uherské Hradiště, Roudnice, Praha, Trutnov, Kováň

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

AJ Ali Amy asistent audit Bíteš bonus bonusy Bor BOZP co data den dle do firma HR Irma IT je k kancelář ke kol ku kurz kurzy management manažer mezi mezinárodní místo Most možnost mzdy na nábor náplň práce o ob od odměny odpovědnost onboarding OZP plat po pod podle pozice práce pracovní pro procesy růst s Sam se SOU společnost společnosti sport stabilní stravenky stravování systém školení to týden týden dovolené navíc u úřad v ve vedení Velké vo výkon vz vzdělávání z za zahraničí zaměstnanců zaměstnanec zkušenosti administrativa agentury auto automobil Dan důchod důchodové připojištění Ela flexibilní Chodov inzerce Iva Ivo komunikace Lea Luže mobil mzda narození Němec Nika nový ohledně Oto pojištění pracovní agentury pracovní cesty pracovník praxe přes při připojištění příspěvek rozvoj služební služební auto spolupráce tarif tarify telefon Tom úvazek v Německu vod vysoké vzdělání ze znalost životopis akce Ben business business development cíle Ester krom Lev měření motivace nad napříč občerstvení obchodní ode Oleg partner paušál péče penzijní připojištění plnění podpora pracovní poměr pracovní prostředí Praha prostředí reference stravenkový paušál stres vedoucí vůči výsledky EU Král králové manager benefit bez CV hledám hodnocení Ida Ina Inka interní jídlo měsíc na dobu neurčitou nepřítomnost nová nové Office ohodnocení plán plánování pobočky příplatky restaurace Ria smlouva spokojenost Tea teambuilding Václav víkend aktuální benefity Dagmar dovolená hlavní kvalifikace mimo nabídky pracovní volno Rut samostatnost směny strukturovaný životopis Trutnov uplatnění vně volno výměr Zruč pro zaměstnance Rita činnost dokumentace elektro Nick pracovní pozice řízení dění elektromontér Elen Ema pracoviště před zkouška znalosti 3D Eva Lech NDA postup proti Tábor technologie včetně via zaměstnání zaměstnavatel životní pojištění práva správa výrobní dokumentace nárok ubytování zámečník Dino vyšší získání e-mail
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Personální manažer / manažerka
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena