Práce ve výrobě technických keramických produktů 185Kč/hod

Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti (na dobu neurčitou)
Lokalita Nupaky
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 155 – 185 Kč
Kontakt Abzakovo - logistka/doprava, zobrazit tel. číslo

Práce ve výrobě technických keramických produktů 185 Kč/hodinu

Přijmeme pracovníky do výroby surovin na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

  • míchání surovin dle předpisů
  • granulace v sušárnách
  • obrábění drobných komponentů
  • broušení, lakování, lisování

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání v chemickém nebo strojírenském oboru
  • znalost měření s posuvným měřidlem a mikrometrem
  • znalost čtení výkresů a dokumentace
  • spolehlivost a pracovitost
  • výpis z TR

Nabízíme:

  • mzda 185 Kč/hod.
  • možnost záloh
  • pravidelnou dlouhodobou brigádu
  • pracovní doba: po-pá, ranní/odpolední směny
  • svoz z Opatova

Máte zájem o tuto nabídku?