ZÁMEČNÍK ve strojní výrobě na hodinu až 160kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Plzeň
Firma Markmont, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 29.600 – 35.500 Kč
Kontakt Marcela Zímová, zobrazit tel. číslo

Do strojírenské výroby v Plzni hledáme šikovné zámečníky/ montéry.

Náplň práce:

  • Montážní činnost a zámečnické práce ve strojní výrobě.

POŽADUJEME:

  • vyučení ve strojním oboru výhodou
  • praxe ve strojním oboru
  • Manuální zručnost
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci

NABÍZÍME

  • Smlouvu na HPP
  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
  • Možnost záloh
  • Ubytování
  • Možnost přesčasů

Místo výkonu práce:

  • Plzeň

Mzda
až 160 Kč / hod. dle pracovního zařazení
Nástup IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na e-mail : e-mail přes odpovědní formulář Poděbradova 1, Plzeň – V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

Máte zájem o tuto nabídku?