Práce: Pracovník vnitřní služby - práce v zázemí

lokalita: Brno zadavatel: Česká pošta, s.p.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Přijmeme do svého kolektivu pracovníka do zázemí

Pracovní náplň:

  • pořizování zásilek do PC pro doručovatele
  • vyúčtování zásilek od doručovatelů
  • kontrola a archivace d- práci v zaběhnutém kolektivu
  • benefity – výhodné stravenky, příspěvek na dovolenou, 5týdnů dovolené apod.okladů
  • veškeré práce potřebné pro chod dodejny Brno – Bohunice

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • flexibilitu
  • chuť účastnit se organizace práce na pracovišti
  • komunikativnost
  • věk 18+, čistý RT

Nabízíme:

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu určitou
17. 10. 2016 — 31. 10. 2017

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

13.000 – 14.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist