Práce: Operátor výroby/Kontrolor kvality - 120-125Kč/h + ubytování!

lokalita: Celá ČR zadavatel: SULCO Automotive Group, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Chcete změnu? Hledáte novou pracovní jistotu? Přidejte se k nám!

Hledáme nové kolegy na pozici Operátor výroby v Lounech nebo Kontrolor kvality v Boru u Tachova.

Obě pozice jsou vhodné pro muže i ženy bez praxe.

Operátor výroby – Louny

Pracovní náplň:

  • Jedná se o nenáročnou práci obsluhy strojů.

Nabízíme:

  • Mzdu 125 Kč/hod. + zdarma ubytování (v případě trvalého či přechodného bydliště vzdáleného více než 100 km od místa výkonu práce).
  • Vyplácení týdenních záloh.
  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Práci v čistém a příjemném prostředí.
  • Firemní svozy (Most, Postoloprty).
  • Širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na dopravu, Flexipassy).

Požadujeme:

  • Min. základní vzdělání.
  • Ochotu pracovat na 3-směnný.
  • Manuální zručnost.
  • Spolehlivost, zodpovědnost.

Nástup ihned nebo dle dohody.

Kontrolor kvality – Bor u Tachova:

  • Jedná se o vizuální kontrolu jednotlivých komponentů do luxusních automobilů.

Nabízíme:

  • Nadstandardní mzdu 120 Kč/hod. + zdarma ubytování nebo 120 Kč/hod. bez ubytování + příspěvek na dopravu 100 Kč/směnu.
  • Extra bonusy dle zkušeností.
  • Práci v čistém prostředí a příjemném kolektivu.
  • Možnost kariérního růstu (vedoucí směny, koordinátor, projektový manažer, …)

Požadujeme:

V případě dotazů volejte PO – PÁ od 9 do 17 hod. na tel. číslo +420 775 198 444 nebo +420 775 189 444.

Své životopisy s uvedením pozice, o kterou máte zájem zasílejte přes odpovědní formulář.

Zasláním Vašeho životopisu společnosti SULCO Automotive Group, s. r. o. souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Celá ČR

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist