Nabídka práce "Dačice" aktuálně 1425 volných míst.

Mezi nejvíce žádané pracovní profese v lokalitě "Dačice" patří "Dělník / Dělnice", "Operátor / operátorka výroby", "Operátor / operátorka NC / CNC strojů".

Reklamační Technik

Nutně vás hledají
 • Polná (49 km)
 • DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o.
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • 13., případně 14. plat
 • Kariérní růst
 • Firemní akce
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Služební auto
 • Slevy na firemní zboží
 • Zálohy ze mzdy
 • Příspěvek na stravování
 • Příspěvek na mobilní tarif
 • ...
Zveřejněno: 9. dubna
Nutně vás hledají
 • Třebíč (36 km)
 • TIPA Telekom plus a.s.
 • 35 000 – 40 000 Kč
 • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Dovolená navíc
 • Sickdays
 • Finanční bonusy / prémie
 • Firemní akce
 • Pružná pracovní doba
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Vzdělávací kurzy
 • Příspěvek na stravování
 • Příspěvek na spoření / pojištění
 • Přátelské prostředí
 • ...
Zveřejněno: 8. dubna


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., TEKACABLE s.r.o., KFC, Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Manuvia GreatWork s.r.o., CAMP VELKOPAŘEZITÝ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ProJobEU s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., TRANS - SPEDIT s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, AC Jobs, s.r.o., Delirest services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., VAŠE SLUNCE a.s., 100% REWORK s.r.o., NUVIA a.s., UNICODE SYSTEMS, s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., DISPONERO s.r.o., Ing. Bronislav Vala, Jobs Contact Personal, s.r.o., Perfect Carpets s.r.o., C & C engineering s.r.o., San Marco gastro s.r.o., TIPA Telekom plus a.s., ManpowerGroup s.r.o., JOPP Automotive s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Farma Kožichovice, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., KARO - Leather Company s.r.o., MJC - Zlín spol. s r.o., O.K. solution, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Skanska a.s., Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina, Trenkwalder a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Manager, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Someliér /Someliérka, Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Mediální specialista / specialistka, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Obsluha strojů, Svářeč / Svářečka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Manažer / manažerka logistiky, Oblastní ředitel / ředitelka, Produktový manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Konstruktér / Konstruktérka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Vedoucí servisu

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Polná, Dačice, Jihlava, Celá ČR, Řásná, Strmilov, Střížovice, okres Jindřichův Hradec, Žirovnice, Moravské Budějovice, Brtnice, Přibyslavice, okres Třebíč, Jindřichův Hradec, Nová Ves, okres Třebíč, Střítež, okres Třebíč, Třebíč, Boršov

Dačice

Charakteristika města: Dačice jsou historickým městem s krásným centrem, které je obklopeno přírodou a lesy. Město je známé svou architekturou, zejména renesančními a barokními budovami. Turisté a návštěvníci mohou objevovat historické památky a užívat si pohodu na náměstí.

 

Politická a správní struktura: Město Dačice má vlastní městskou radu a starostu a je součástí okresu Jindřichův Hradec a Jihočeského kraje. Místní samospráva se stará o místní záležitosti a rozvoj města.

 

Ekonomika a průmysl: Ekonomika Dačic zahrnuje různé odvětví, včetně obchodu, služeb a malých podniků. Město je také známé svými tradičními řemeslnými tradicemi a výrobou. V blízkém okolí města můžete nalézt pole a zemědělskou produkci.

 

Doprava a dostupnost: Dačice jsou dobře dostupné po silnici a nacházejí se v regionu Jihočeského kraje. V okolí města jsou také železniční tratě, které zajišťují spojení s dalšími městy a regiony.

 

Bydlení a rodinný život: Město nabízí různé možnosti bydlení, od historických domů a bytů ve starém centru po moderní bytové komplexy. Dačice mají také školy a zdravotnická zařízení, což je atraktivní pro rodiny s dětmi.

 

Geografie a poloha: Dačice leží v krásném jihočeském kraji, obklopeném lesy a přírodou. Město má výhodnou geografickou polohu pro ty, kteří mají rádi venkovský životní styl a příležitosti pro turistiku, cyklistiku a další outdoorové aktivity.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

AJ Bor česká den firma fond hledám IT Microsoft Microsoft Office mobil možnost náplň práce obchodní oděv odměny Office paušál plán plat platy plnění práce pracovní pro rodinné příslušníky prostředí reklama rozvoj růst sport stavebnictví stravenkový paušál stravné stravování technik telefon výplaty vzdělání zaměstnanců zaměstnanec znalost znalosti Zruč dovolené firemní firmy komunikační kov mimořádné mobilní myšlení náplň obchod obor odbor odborné odpovědný organizační schopnost organizační schopnosti osobní PC PR profesní program přátelské přátelské prostředí přátelský příjemný případ příslušník přístup schopnost schopnosti stav technická technické tým vyučení zaměstnanecká akce český hodnocení kvalifikace Most nové ohodnocení pečlivost požadavky pracovník praxe příspěvek ruční práce sick day spoření životopis elektrický finanční kontakt motivační odměna penzijní ruční systém úkol výroby životní bonus cíle EU jídlo Jihlava Loket motivace motivace zaměstnanců nábor nepřítomnost pizza restaurace samostatnost směny SOU společnost společnosti stabilní stará vedení vedoucí výsledky zástupce získání cíl lidský měsíční národní oblast oblasti organizace placené pomoc roční součást spokojen volna zákazník zdravý auto kandidát Polná sklad školení uživatelská znalost zaměstnání automat člen kvalitní na pracovišti podmínka prémie příprava směna stroj uživatel závod benefit dovolená mobilní tarif mobilní tarify mzda NDA péče tarif tarify ubytování výroba dar díl hotel linky obsluha slané výrobní ČR developer HR kancelář kraj marketing partner peníze pobočky podnik podnikání pravidla realitní řízení software strategie zdarma zkušenosti české investiční lokality místní osobnost personální poměr projekt trh zkušenost bonusy dění doba hrubá hrubá mzda Kladno kvality mzdy odpovědnost operátor postup pracovní doba režim úvazek jazyk příležitost příležitosti technolog astronom číšník gastro gastronomie pec servírka spolupráce stres bezplatné dovednost kariérní kolektiv komunikační dovednost komunikační dovednosti možnost kariérního růstu programy příjemné servis speciální tip zájem zákaznický servis data inzerát komunikace měsíc na dobu neurčitou nabídka nabídka práce odpověď otázky penzijní připojištění pojištění práva protokol pružná pracovní doba připojištění smlouva specialist specialista správa volno anglické aplikace databáze list na dobu pečení pružná údržba v práci výběr příplatky víkend atmosféra operátor výroby opravy pracovní příležitost problém rodinná atmosféra standard vydělat automobil CV flexibilní inženýr Pelhřimov anglický anglický jazyk automobilový průmysl CAD CAD software dokument inovativní okres průmysl řidič talent zahraniční benefity materiál náborový Budějovice job místo moravské Moravské Budějovice moravský pracovní nabídka Třebíč týden vhodný výdělek výkon kontrola místo výkonu práce výkonnost dokumentace energetik role výplata agent certifikát proces výkon práce auta ISO LinkedIn Luže náklady personalista pozice ředitel úřad jednání kompetence náklad právní rok služby sociální Vozový park zaměstnanci hlavní Lom pracovní poměr přesčas zdraví dohodou mzdové světlo BOZP Brtnice dodržování elektrikář elektro elektromechanik interní kurz kurzy mistr OZP rizika stravenky dané externí kulturní oddělení předpoklad řešení záznam management manažer měření osobní rozvoj podpora sledování system vzdělávací kurzy analýzy cafeterie manažerské navíc praktická procesů tvorba vzdělávací kurz bezpečnost oblečení placené volno trendy vhodné karta penzijní pojištění předpis školní trend budoucnost činnost činnosti model projektové absence Hradec bankovní DPP druh iOS povolení rozdíl rozvoz dobro dopravní jídla pitné síla smart výdělky mlýn ohledně vzdělávání Čechy instalace jižní platové ohodnocení počítač prezentace přípravy region reprezentace technický technika diety Jindřichův Hradec mentoring nadřízený nová plánování pracoviště reporting karty mentor nadřízené oprávnění potravinář prodej report aktuální specifika spokojenost zaslání zkrácený úvazek dny na dobu určitou obsluha zákazníků prodejní rámec smlouvy úkoly výraz vztah Bystřice České Budějovice horní Hrady Chlum Nová Bystřice Nové Hrady pohovor příplatek Suchdol Trhové Sviny Třeboň cesta výše brigáda podmínky základní škola zaměstnavatel brigády Ostatní první den škola termín nabízíme práci svátky zaměstnanecké asistent e-mail inovace konzultant vztahy foto informační schůzky kontrolor příspěvky vizuál vizuální online vedení týmu pro zaměstnance výjezd výjezdy zahraničí automatizace průmyslové test architekt příklad Java nástroj vedoucí pozice vývojář služební služební auto obchodní dovednost obchodní dovednosti obchodník sebevědomí cestování informace plány analýza anglicky audit poradenství týden dovolené navíc sickday zákaznická absolvent technologie operace úpravy angličtina Hranice pracovní prostředí programátor elektrické podpory projektová projektování příjemné pracovní prostředí robot systémy techniky mezinárodní lékař lékařská stavební výzkum dárek procesy výhody cesty německý německý jazyk smluvní událost sdílení vysoké design inovační ověřování administrativní administrativní práce Hrotovice zaměstnanecké benefity zdravotní ochrany elektrotechnik agentura jobs pracovní agentura profesní životopis truhlář uchazeč dohody generál nařízení údaj home office město zaměstnáváme zdravotní stav v roce zkušební asertivní harmonogram pracovní den koordinace odborná způsobilost důchod svařování doby možnosti odpovědné masáže pitný režim zaměstnanecké výhody masáž pitný pořádek rozpočtář strategické inzeráty místa pracovní místa vyšší pracovní náplň profi strojírenství volná pracovní místa event uplatnění nástroje manager Německo pořádky certifikace sdílet zvýšení životní pojištění investice odměňování pokladní registrace agendy brigádník minimální farma nemoc nemocnice účetní příjemná Benešov kadeřnice kadeřník kvalita vysoký vzor metoda CZK dary manufacturing docházka úprava řešení problémů světla vhodná měsíční mzda průměrná kolegyně hledat elektronika prohlídky technologické inovace kolegové zákoník administrativa evidence STK zábava dopis motivační dopis odborný německé odpovědní projektový změny udržitelnost Brod dělník nabídky městský Morava zaměstnanecký absolventi dodržování předpisů funkce Brno policie security clo cloud identity technici energie výhoda ukončení areál kariérní růst země fond pracovní doby hodiny Chodov neschopnost ošetřování police pracovní neschopnost průměrné daně placení pracovní doby personální agentura vybavení nepřetržitý daný placený
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Dačicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena