Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Pouze ranní / Výroba pergol / Bruntál

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Bruntál
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Obsluha strojů, Dělník / Dělnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou
Kontakt Lenka Švajčáková, zobrazit tel. číslo

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Hledáme nového kolegu do výroby pergol v Bruntále. Ideální kandidát by měl mít odborné vyučení bez maturity a rád pracovat rukama. Zkušenosti v oboru jsou vítány, ale nejsou podmínkou - rádi vás zaučíme.

Práce je vhodná spíše pro muže (u větších rozměrů pergol je konstrukce těžší).

Náplň práce

  • Obsluha strojů pro výrobu pergol (pila, CNC stroje),
  • Manuální práce spojené s výrobou pergol, (nejedná se o dřevěnou konstrukci, vyrábíme bioklimatické pergoly s kovovou konstrukcí, průměrná cena pergoly je 250.000 Kč),
  • Montáž pergol podle technické dokumentace,
  • Pouze ranní.

Co od Vás očekáváme

  • Odborné vyučení bez maturity,
  • Zkušenosti s obsluhou strojů jsou výhodou,
  • Čtení výkresové dokumentace,
  • Manuální zručnost a technické myšlení,
  • Spolehlivost a pečlivost,
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.

Co Vám můžeme nabídnout

  • Hrubá mzda 30000 Kč - 40000 Kč
  • Hlavní pracovní poměr,
  • Prohlídka pracoviště probíhá každý týden, nástup 13.5.
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Přehledně: zaměstnanecké akcie

Jeden ze žádaných benefitů - zaměstnanecké akcie - nemá v České republice zatím oporu v zákonech. Pokud vám zaměstnavatel nabídne možnost odkupu akcií společnosti za zvýhodněnou cenu, musíte odvést daň i pojištění z částky, která je rozdílem mezi zvýhodněnou cenou pro zaměstnance a cenou obvyklou na trhu.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

bonus bonusy Bor Bruntál den dokumentace hlavní hledám HR hrubá hrubá mzda IT kandidát Most mzda nabídka náplň práce nové občerstvení pečlivost pergoly plat práce pracoviště pracovní pracovní poměr prohlídka prostředí průměrná příspěvek SOU stravování týden vhodná výroba zkušenosti Zruč životopis dokument finanční kov myšlení na pracovišti náplň obor obsluha odbor odborné poměr PR prémie přátelské přátelské prostředí případ schopnost stroj technické tým výroby vyučení zkušenost