Volné místo ve firmě D-Eco Friendly Company s.r.o.

Pracovnice v čistírně oděvů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy, seniory
Lokalita Hradec Králové
Firma D-Eco Friendly Company s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Krejčí / Švadlena, Tkadlec / Tkadlena, Pracovník / pracovnice prádelny
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Začátečník A1), Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 45.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou
Kontakt Jakub Janata, zobrazit tel. číslo

O nás

D-Eco Friendly Company s.r.o.

Vynaložili jsme nemalé úsilí i finance, abychom jako první v ČR v roce 2012 představili ekologickou službu se zcela ojedinělým a novým bezpečným systémem čištění oděvů, který je šetrný k životnímu prostředí, oděvům a v neposlední řadě našim zákazníkům

Hledáme nové kolegyně do naší pobočky v Hradci Králové (OC Futurum, OC Aupark). Připojte se k nám!

Nemusíte mít zkušenosti, abyste mohli mít skvělou kariéru. Důležitá je chuť objevovat nové věci.

Hledáme spolehlivé kolegy se smyslem pro detail, kvalitu a důslednost.

Každý šikovný jedinec má u nás své místo.

Profesionalita je pro nás i pro naše zákazníky prioritou.

Pokud máme stejný smysl pro čistotu a péči o životní prostředí, přijďte k nám!

Pokud máme stejný smysl pro čistotu a péči o životní prostředí, přijďte k nám a společně budeme šetřit planetu.

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníkem – čeština
  • Příjem a výdej zakázek
  • Chemické a mokré čištění zakázek
  • Žehlení a kompletování zakázek
  • Drobná administrativa (práce PC a interní systémy)
  • Práce s ekologickými stroji

Co od Vás očekáváme:

  • Aktivní prodej a radost z výsledné svěžesti prádla
  • Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
  • Komunikace v českém jazyce, přátelské vystupování
  • Ochotu pracovat i víkendy a odpoledne
  • Být manuálně zručný
  • Umět si organizovat práci samostatně i v týmu
  • Zdravotní způsobilost pro obor

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Klidnou jistotu v našem oboru
  • Zaučení v oboru ve zkušební době
  • S praxí v oboru i bez, také pro čerstvé absolventy
  • Možný certifikát rekvalifikace po prvním roce v řemesle „Čištění oděvů„
  • Nástupní základní mzda měsíčně 28 tis. Kč hrubého
  • Po zkušební době základní mzda 29 tis. Kč hrubého
  • Po roce měsíční základní mzda 30 tis. Kč hrubého
  • Plus odměny podle obratu provozovny, mzda až 45 tis. Kč
  • Benefity a 13. mzda při splnění plánu
  • Stravenkový paušál, osobní ohodnocení a další
  • Příspěvek na dopravné
  • Odměna za nezmeškanou docházku
  • HPP
  • Nové a pěkné pracovní prostředí
  • Směny v rytmu krátký / dlouhý týden, nebo dopolední-odpolední
  • Kariérní růst – vedení osob a provozoven
  • Ve zkušeném týmu získáte dobré kamarády

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

absolvent administrativa benefit benefity Bor den ekolog hledám hodnocení HR interní IT kariérní růst komunikace králové kvalifikace místo Most mzda náplň práce nové oděv odměny odpovědnost ohodnocení paušál plán plnění pobočky práce pracovní pracovní prostředí pracovnice prostředí příspěvek rekvalifikace růst samostatnost směny stravenkový paušál týden vedení víkend zdravotní zkušenosti Zruč certifikát české ekologický chemické kariérní kolegyně kov měsíční náplň obor odměna osobní PC PR prodej přátelské stroj systém systémy tým ve zkušební době zákazník zdravotní způsobilost zkušební zkušenost způsobilost životní životní prostředí