Správce/správkyně na penzionu

Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti (dpč)
Lokalita Kořenov
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Služby, umění a kultura, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovnou paní, který by se nám o náš rodinný penzion starala jako o svůj.
Práce všeho druhu – takový správce penzionu.
Začátek práce od března.

Nabízíme:

  • ubytování zdarma
  • nástup možný od března
  • odměna dohodou na osobní pohovoru
  • místo výkonu Kořenov

Vyžadujeme:

  • pracovitost,
  • spolehlivost,
  • flexibilita
  • přátelské jednání/vystupování

Náplň práce:

  • udržování čistoty na penzionu
  • výpomoc pokojské
  • domácí práce, drobné práce na zahradě
  • výpomoc s úklidem

  • Kopřivnice
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. ledna
  • Rychnov nad Kněžnou
  • Petra Kubistová
Zveřejněno: 28. ledna

Dominik Mervart, Wellness Hotels4U s.r.o., Wellness Hotel Svornost Harrachov s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., INTERHOTEL MONTANA s.r.o., NAVATEL a.s., HARMONY CLUB HOTELY, a.s., Zotavovna Vězeňské služby České republiky Přední Labská, CRI ameba.eu, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ARAMARK, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Kolokrám s.r.o., Globus ČR, v.o.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, LPP Czech Republic, s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., HR Jítrava s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ERLEBACHOVA BOUDA, s.r.o., NOVUS Česko s.r.o., REST GARDEN s.r.o., FYZIO - REHAB, s.r.o., VOJTELLA o.p.s., ManpowerGroup s.r.o., Lindex s.r.o., Marie Havlová, Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456, Antonie Hotels s.r.o., SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC, ALBA - ROXANA, s.r.o., Štumpovka a Dvoračky s.r.o., P-sport Rokytnice s.r.o., TEXO PLUS s.r.o., KAI JING s.r.o., MK CARS s.r.o., Domov seniorů U Přehrady, z. s., AUTOHOFI, společnost s ručením omezeným, PNEU HNÍDEK s.r.o., SOLITER, a.s., Daslog s.r.o., Ing. Pavla Lehmannová, ACL Anodizing s.r.o., P. C. Sped Trans s.r.o., Petr Čumpelík, Petr Zejkan, FS auto s.r.o., Thu Trang Nguyen, Garos Auto s.r.o., Olena Kholod, Radek Gabera, XIANG MEI s.r.o., GAANTONG JABLONEC s.r.o., A FEN EUO s.r.o., ALDROV Servis s.r.o., KvalitWork s.r.o., Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra, LK Hotel s.r.o., Vladimír Bárta, POD JASANY a.s., Sofinata s.r.o., Hank Martin, HOTEL JELÍNEK s.r.o., CHARVÁT AXL, a.s., SunGarden.cz s.r.o., Krajské ředitelství policie Libereckého kraje, RikyWay s.r.o., Putzteufel.cz, s.r.o., úklidový servis

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Pokladník / Pokladnice, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Konzultant / konzultantka IT, Grafik / Grafička, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Dekoratér / Dekoratérka, Chůva dětí, Instruktor / Instruktorka, Lektor / Lektorka, Masér / Masérka, Mechanik / Mechanička, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Fyzioterapeut / Fyzioterapeutka, Lékař / Lékařka, Vedoucí týmu / Team leader, Kouč / Koučka, Pedagogický asistent / asistentka, Energetik / Energetička, Specialista / specialistka v energetice, Strojník / strojnice, Technik / technička v energetice, Lihovarník a likérník / Lihovarnice a likérnice, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Dvůr Králové nad Labem, Špindlerův Mlýn, Harrachov, Jablonec nad Nisou, Jilemnice, Liberec, Vrchlabí, Raspenava, Turnov, Svijany, Jičín, Mnichovo Hradiště, Stráž pod Ralskem, Trutnov, Mladá Boleslav, Desná, okres Jablonec nad Nisou, Rokytnice nad Jizerou, Maršovice, okres Jablonec nad Nisou, Vítkovice, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Semily

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

domácí druh hledám HR IT místo náplň práce pohovor práce ubytování výkon zdarma dar dohodou jednání kov náplň odměna osobní pomoc PR přátelské