Hledáme lidem práci Manpower

Montáž světlometů l zajištěné ubytování

Lokalita Jihlava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Kontakt Barbara Rduch, zobrazit tel. číslo

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Společnost zabývající se výrobou automobilových součástek hledá do svého týmu montážního dělníka/dělnici pro montáž světlometů. Pracoviště se nachází v Jihlavě.

Popis pozice:

Hledáme motivované jednotlivce na pozici montážního dělníka/dělnice v oblasti automobilového průmyslu. Hlavním úkolem bude montáž světlometů s důrazem na preciznost a kvalitu.

Profil kandidáta:

  • Zkušenost v oboru výhodou, ale není podmínkou
  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Spolehlivost a odpovědnost
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném/nepřetržitém provozu

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v renomované společnosti
  • Zajištěné ubytování
  • Průměrná mzda 30 000 Kč, s možností dalšího růstu
  • Cafeteria system (20 000 bodů)
  • Týden dovolené navíc

Neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Odbory - proč a jak je založit

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

AJ auto automobil Bor dělník den hlavní hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát Lom místa mobil Most možnost mzda odpovědnost pečlivost postup pozice pracoviště pracovní pracovní místa průměrná růst SOU společnost společnosti stabilní system týden týden dovolené navíc ubytování uchazeč vyšší zaměstnání Zruč životopis dovolené navíc oblast oblasti obor PR profi průmysl případ přístup schopnost součást světlo tým úkol volná pracovní místa zkušenost