V profesi "Potravinářský technolog / technoložka" aktuálně nabízíme 6 nabídek práce.

Hledaná profese "Potravinářský technolog / technoložka" je aktuálně nejvíce žádaná v lokalitě "Praha", "Sokolov", "Malá Strana, Praha".

Technolog V Pekařství

Nutně vás hledají
 • Kladno
 • KOMPEK, kombinát pekařské a cukrářské…
 • Plný úvazek
  Benefity:
 • Sickdays
 • Finanční bonusy / prémie
 • Kariérní růst
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Slevy na firemní zboží
 • Zálohy ze mzdy
 • Závodní stravování
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
včerejší
Nutně vás hledajíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
KOMPEK, kombinát pekařské a cukrářské výroby, spol. s r.o., Novitim s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., MIKUPEX TRADE s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Pekárna Srnín s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Pekař / Pekařka, Account Manager / Key Account Manager, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Konstruktér / Konstruktérka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Mistr / Mistrová, Plánovač / plánovačka výroby, Cukrář / Cukrářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Obchodní zástupce / zástupkyně

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Kladno, Praha, Nové Město nad Metují, Benešov, Říčany, okres Praha-východ, Český Krumlov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

AJ bonus bonusy Bor dění dodržování firma hledám hodnocení IT Most náplň práce nepřítomnost nové ohodnocení osobní rozvoj pečlivost postup práce pracovní prostředí rozvoj řízení samostatnost společnost společnosti stravování vedoucí zdravotní české člen finanční kontrola náplň obor osobní pečení PR proces procesů příjemné rok stav stroj technolog trh tým volna výrobní absolvent akce anglicky auto benefit benefity činnost domov flexibilní home office HR kurz kurzy mobil obchodní Office paušál pec péče plán plat právo SOU specialist specialista spolupráce stravenkový paušál technologie uchazeč zkušenosti znalost znalosti životopis automat dohody dovolené firemní jazyk kolektiv kontakt kov linky list obchod platové ohodnocení potravinář prodej projekt průmysl přátelský příležitost z domova zkušenost den EU možnost mzdy parkování pojištění pracovník příspěvek smlouva stabilní týden úvazek vhodné dokument dovednost karta komunikační na dobu na dobu určitou oblast oblasti odpovědné organizační dovednost organizační dovednosti penzijní penzijní pojištění případ roční střední student výroby závod automobil Benešov dopis důležité hlavní kandidát management manažer motivační dopis na dobu neurčitou odměny odpovědnost pozice pracoviště pracovní poměr pracovní pozice praxe růst strategie telefon vedení vhodná vzdělání zařazení díl doprava firmy manažerské motivační mzdové odbor odborný oprava PC poměr potravinářství profesní profi schopnost schopnosti mistr nadřízený podnik směny Týn víkend výkon zaměstnanců změny organizace servis výkonnost česká Krumlov nábor penzijní připojištění připojištění ubytování vyučení v oboru náborový vyučení
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Potravinářský technolog / technoložka
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena