Nabídka práce "Tábor" aktuálně 4 volná místa.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

  • Pelhřimov
  • Aaron guard s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 4. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
PROROZVOZ s.r.o., Česká pošta, s.p., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., TOP Control s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Agentura STUDENT s.r.o., Aaron guard s.r.o., KFC, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., WELL PACK s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Bechyně, Milevsko, Týn nad Vltavou, Vlašim, Písek, Benešov, Pelhřimov, Loket, okres Benešov, Počátky, Třeboň, Ostředek, Zruč nad Sázavou

Tábor

Charakteristika města a jeho instituce: Tábor, malebně situované na břehu řeky Lužnice v jižní části České republiky, je historickým městem, které má bohaté kulturní dědictví. Jednou z charakteristických institucí tohoto města je gymnázium Jana Husa, které nese jméno slavné postavy české historie. Tábor je také známý svým středověkým opevněním a řadou historických památek.

 

Politická a správní struktura: Tábor je městem se samosprávou a má vlastní městskou radu a primátora. Politická a správní struktura města zahrnuje městské části, z nichž každá má své zastupitelstvo a radnici. Městské části mají pravomoci v rámci svého území a spolupracují s městskou radou na správě města.

 

Ekonomika a průmysl: Tábor má rozmanitou ekonomiku s důrazem na průmysl, služby a turismus. Město je známé výrobou kvalitního piva, což je významnou součástí jeho hospodářství. Dále zde fungují různé malé a střední podniky, které přispívají k místní ekonomice.

 

Doprava a dostupnost: Doprava v Táboře zahrnuje silniční a železniční spojení. Město má dobré dopravní spojení s Prahou a dalšími městy v jižní části České republiky. Tábor je také známý jako důležitý uzel cykloturistiky a má řadu cyklostezek, které umožňují návštěvníkům poznávat okolní krajinu.

 

Bydlení a rodinný život: Tábor nabízí obyvatelům různé možnosti bydlení, včetně historických domů ve středu města a moderních bytových komplexů. Město má také kvalitní školství a zdravotnická zařízení, což je vhodné pro rodiny s dětmi. Okolní příroda poskytuje mnoho možností pro aktivní rodinný život a výlety.

 

Geografie a poloha: Tábor se nachází v jižní části České republiky a je obklopen krásnou přírodou, včetně rybníků a lesů. Tato lokalita je známá pro své možnosti turistiky, vodních sportů a rybaření. Město je ideálním výchozím bodem pro objevování jižních Čech a historických památek v okolí.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez co ČR dle do flexibilní hledám iOS IT je k ke kol ku Lev měsíc Městec mobil na nad náplň práce o ob od partner peníze plán po pod podle podnik práce pracovní pro přes při rozvoz s se směny SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon to Tom u v ve vo z za zaměstnání ze Bechyně brigáda data den doba HR Ina inzerát Ivo krásné místa možnost nabídka NDA nová Oto postup pošty pracovní den pracovní doba pracovní místa show tarif uchazeč vhodná víkend Vít vyšší vz životopis Eric Iva Milevsko Nika ode odpovědnost vstříc znalost bezpečnost činnost dění event firma hodnocení Irma komunikace Luže mzda nad Vltavou ohodnocení plat služební stráž Týn Týn nad Vltavou uživatelská znalost výkon Vlašim bonus Bor cestovní náhrady diety důchod Hrady ISO kvality mimo místo nábor náhrady pečlivost podpora pozice pracovník příspěvek růst sklad třídění ubytování uplatnění vedoucí agentura Amy kvalita Mark marketing nový odměny odpověď online Ota otázky pec plnění prostředí před přivýdělek rozhovor STK výdělek vzdělání zkušenosti Beneš Benešov praxe společnosti školení týden DPČ DPP Eva hlavní kolegové Oleg poštovní získání hlídání obchodní Pelhřimov pokladní povinnost pracovní pozice stran akce Alex Alexandr astronom během bonusy gastro gastronomie jídlo Loket pizza platy příklad příplatky Ria rozvoj sport včetně vně výhody výplaty Most Sam samostatnost Tim Dino hodina nové pravidla v týdnu vhodné výplata zdarma nad Sázavou Zruč Zruč nad Sázavou
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Táboře a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena