Kontrolor kvality - 120 Kč/hod. + zálohy!!!

Lokalita Česká Lípa
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Kontakt Tereza Brchelová, zobrazit tel. číslo

Do našeho týmu, úspěšné mezinárodní společnosti SULCO Automotive Group, s. r. o., hledáme šikovné muže i ženy pro práci v automobilovém průmyslu v lokalitě Česká Lípa.

Náplň práce:

  • vizuální kontrola komponentů do automobilů

Nabízíme:

  • čistou práci u prestižní, spolehlivé nadnárodní společnosti
  • nadstandardní plat 120 Kč/h + příspěvek na dopravu 100 Kč/směnu nebo zajištěný odvoz
  • jedenkrát týdně možnost výplaty zálohy
  • možnost kariérního růstu (vedoucí směny, koordinátor, projektový manažer…)

Požadujeme:

  • dokončené základní vzdělání
  • praxe v automobilovém průmyslu výhodou!
  • ochotu pracovat na 3-směnný provoz
  • spolehlivost, manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičský průkaz výhodou!!

Nástup ihned nebo dle domluvy.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist