Kontrolor kvality - 120 Kč/hod. + zálohy!!!

Lokalita Česká Lípa
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Min. vzdělání Základní

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do našeho týmu, úspěšné mezinárodní společnosti SULCO Automotive Group, s. r. o., hledáme šikovné muže i ženy pro práci v automobilovém průmyslu v lokalitě Česká Lípa.

Náplň práce:

  • vizuální kontrola komponentů do automobilů

Nabízíme:

  • čistou práci u prestižní, spolehlivé nadnárodní společnosti
  • nadstandardní plat 120 Kč/h + příspěvek na dopravu 100 Kč/směnu nebo zajištěný odvoz
  • jedenkrát týdně možnost výplaty zálohy
  • možnost kariérního růstu (vedoucí směny, koordinátor, projektový manažer…)

Požadujeme:

  • dokončené základní vzdělání
  • praxe v automobilovém průmyslu výhodou!
  • ochotu pracovat na 3-směnný provoz
  • spolehlivost, manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičský průkaz výhodou!!

Nástup ihned nebo dle domluvy.