Volné místo ve firmě FERRAM, a.s.

Zámečník/Svářeč - Opava, od 31 000,-

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny)
Lokalita Opava
Firma FERRAM, a.s.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 31.000 – 40.000 Kč
Kontakt Lucie Baranová, zobrazit tel. číslo

O nás

FERRAM, a.s.

Strojírenská firma známá svou kvalitou a spolehlivostí, podpořenou tradicí a zkušenostmi. Desítky profesionálů zvládají speciální jednorázové zakázky i malosériové i opakované výroby. Hlavním obchodním a výrobním zaměřením firmy jsou:

  • zakázková výroba svařenců
  • výroba a montáž strojních zařízení a montážních celků
  • důlní stroje

O nás

FERRAM, a.s. – stabilní český zaměstnavatel v oblasti výroby opracovaných svařenců, strojních zařízení a výrobních celků včetně konstrukčního i technologického poradenství, výzkumu a vývoje v oblasti manipulace s materiálem.

Náplň práce:

ZÁMEČNÍK/SVÁŘEČ

  • Stehování a svařování dílců a svařenců dle výkresové dokumentace
  • Pálení a rovnání dílců a svařenců plamenem
  • kontrola svarů, rozměrů a konečná úprava svarů

Co od Vás očekáváme:

  • SOU – vyučen v oboru zámečník výhodou
  • platný certifikát EN ISO 9606–1 135, dle dohody můžeme zajistit
  • základní kurz svařování ZK 135, automaticky prodlužujeme
  • prokazatelné praktické zkušenosti se stehováním opracovaných svařenců
  • jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • praktickou zkušenost z oboru výhodou
  • výbornou znalost čtení technické dokumentace podmínkou
  • zodpovědný, samostatný a spolehlivý přístup k práci

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • stabilní zaměstnání a nadprůměrné finanční ohodnocení
  • stravování v závodní jídelně
  • možnost přesčasové práce i práce na 11,5 hodinové směny, popřípadě víkendy
  • zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
  • penzijní připojištění
  • 4 dny regeneračního volna + 1 den volna na narozeniny
  • rodinný den s kolegy a rodinnými příslušníky