Volné místo ve firmě Policie České Republiky

Referent bezpečnosti státu

Lokalita Jihlava
Zadavatel Ministerstvo vnitra
Hrubá mzda od 17.600 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 5. 2019

O nás

Ministerstvo vnitra

Policie České republiky je jednotný ozbrojený bezpečnostní sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21. června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky. Policie České republiky je podřízena ministerstvu vnitra. Tvoří ji policejní prezidium, útvary s celostátní působností, krajská ředitelství policie a útvary zřízené v rámci krajských ředitelství. Zákon zřizuje 14 krajských ředitelství policie. Jejich územní obvody se shodují s územními obvody 14 krajů České republiky

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • přepážkový pracovník oddělení pobytu cizinců Kraj Vysočina
  • příprava podkladů pro vydání rozhodnutí a další s tím spojené administrativní činnosti související s pobytem cizinců na území České republiky

Místo výkonu práce: Jihlava

Požadavky:

  • úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou,
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Word, MS Excel, Internet),
  • pečlivost, ochota učit se novým věcem,
  • odolnost vůči stresu, schopnost týmové práce,
  • zkušenosti v oblasti správního práva výhodou,
  • znalost ASPI výhodou,
  • znalost anglického jazyka výhodou,
  • trestní bezúhonnost,
  • státní občanství ČR podmínkou.

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr a plný úvazek,
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek zaměstnavatele na stravování, 5 týdnů dovolené)
  • platové zařazení: podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě – 9. platová třída, po zapracování osobní příplatek,
  • možnost odborného růstu,
  • pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou s 3 měsíční zkušební dobou (po dobu mateřské/rodičovské). Nejedná se o pracovní místo zařazené v rámci služebního zákona.

Požadované doklady:

  • strukturovaný životopis

Nabídku se strukturovaným životopisem je možné zaslat nejpozději do 31.3. 2019 na e-mailovou adresu e-mail přes odpovědní formulář s předmětem „přijímací řízení“. Na nabídky zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Vyrozumění obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu pohovoru.

  • Jihlava
  • VECHRA Expres, spol. s r.o.
  • 55 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
Nutně vás hledají
  • Jihlava
  • S.B.S. SECURITY s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro seniory
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 23. dubna
  • Ostrava
  • HRM Services s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Vokovice, Praha
  • ZENITEC s.r.o.
  • 18 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Mladá Boleslav
  • ANAYIR s.r.o.
  • 15 000 – 16 000 Kč
  • Nové Město, Praha
  • Kateřinská Hotel, s.r.o.
  • 21 000 – 23 000 Kč
  • Huštěnovice
  • SUKOV s.r.o.
  • 21 000 – 25 000 Kč
  • Znojmo
  • Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace
  • 14 740 – 21 070 Kč
  • Písek
  • AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.
  • 20 800 – 28 000 Kč
  • Šternberk
  • KEESTRACK - CZ, s. r. o.
  • 16 000 – 20 000 Kč
  • Raná, Chrudim
  • PEKLOČERTOVINA s.r.o.
  • od 120 Kč / hod
  • Senice na Hané
  • Josef Tobiáš
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Dobev
  • AUTO KÁPL s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Dolní Brusnice
  • Zvičinské uzeniny a lahůdky s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
  • Česká Třebová
  • ČOKO KLASIK družstvo
  • 18 000 – 22 000 Kč

KOMBI TRANS s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., VECHRA Expres, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, SKYCLEAN s.r.o., Exposure Group a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Česká spořitelna, a.s., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ARAMARK, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Delirest services s.r.o., 100% REWORK s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina, SIMIX GROUP s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., TeamPrevent-Santé, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., EVROPA realitní kancelář, Ředitelství silnic a dálnic s. p., S.B.S. SECURITY s.r.o., KFC, ProJobEU s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Drive plus, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Řidič / Řidička, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Referent / Referentka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Plánovač / plánovačka výroby, Policista / Policistka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Elektronik / Elektronička

Luka nad Jihlavou, Jihlava, Celá ČR

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

administrativní administrativní činnost AJ benefit benefity bezpečnost Bor činnost ČR e-mail hlavní IT Jihlava kraj Luže místo možnost nabídky náplň práce nařízení vlády pečlivost plat pohovor požadavky práce pracovní pracovní místo pracovní poměr pracovník práva příplatek příspěvek růst řízení služební SOU stravování stres strukturovaný životopis uchazeč uchazeči úvazek uživatelská znalost výkon vzdělání zaměstnanců zaměstnanec zaměstnavatel zařazení zkušenosti znalost životopis administrativní činnosti anglické činnosti dovolené jazyk kov měsíční místo výkonu práce na dobu na dobu určitou náplň nařízení oblast oblasti odbor odborné oddělení osobní PC poměr PR právní příprava rodičovské schopnost slané třída tým uživatel vydání zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušební zkušenost