Hledáme lidem práci Manpower

Operátor Call centra

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste komunikativní člověk, který se nebojí nových výzev?

Staň se členem úspěšného týmu, který je naší důležitou součástí. Pokud jsi bez vad řeči, dveře k nám jsou Ti otevřeny.

Rádi mezi sebou přivítáme ty, co mají praxi, ale i absolventy, či maminky/tatínky na mateřské dovolené. Ideální uchazeč je ten, který má perfektní češtinu, uživatelskou znalost na PC a baví ho prodej. Všechno ostatní včetně zaškolení už nechej na nás.

Popis pozice:

Co tě u nás čeká

- nyní obsazujeme pozici  na aktivní linku pro různé projekty (Vodafone, MND, Inogy atd..)

- denní komunikace s novými i stávajícími zákazníky

- práce na PC

Profil kandidáta:

Co by jsi měl splňovat

- dobrou znalost češtiny

- mít dobré komunikační dovednosti a hlavně tah na branku

- zkušenost z Call centra výhodou, ne však podmínkou!

Nabízíme:

Co vše ti nabídneme

- práci na HPP s nástupem IHNED

- možnost plánování směn

- fixní plat 16 000 Kč

- docházkový bonus

- spoustu variabilních bonusů

- firemní auto pro soukromé účely

- stravenky v hodnotě 90 Kč

  • Valašské Meziříčí
  • PARADIGMA Call Centrum, s.r.o.
  • 13 000 – 19 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. ledna
  • Hradec Králové
  • Teleperformance CZ, a.s.
  • 12 200 – 17 200 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Prosek, Praha
  • Centrální výběrová řízení a.s.
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Tábor
  • ATODA Tábor, spol. s r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 22. října
  • Církvice, Kutná Hora
  • Libor Černohlávek
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 21. ledna
  • Brno
  • VOTUM Moje odškodnění a.s.
  • 22 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Praha
  • Simplicity Investors CZ a.s.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Firemní akce
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 24. července
  • Rumburk
  • MediaCall, s.r.o.
  • 11 000 – 20 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 29. března
  • Vysočany, Praha
  • Callmatic s.r.o. "v likvidaci"
  • 19 000 – 24 000 Kč
  • Holešovice, Praha
  • CreditPortal, a.s.
  • 10 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Moravské Budějovice
  • IBIS InGold, a.s.
  • 15 000 – 30 000 Kč
  • Ostrava
  • FG Energy s.r.o.
  • 20 160 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 14. března
  • Osek, Teplice
  • NEW AGE COMPANY s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 7. října
  • Veselí nad Lužnicí
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Tábor
  • Kutná Hora
  • Základní škola T.G.Masaryka Kutná Hora,…
  • od 20 165 Kč
  • Ostrava
  • HRM Services s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
  • Vokovice, Praha
  • ZENITEC s.r.o.
  • 18 000 – 28 000 Kč
  • Mladá Boleslav
  • ANAYIR s.r.o.
  • 15 000 – 16 000 Kč
  • Nové Město, Praha
  • Kateřinská Hotel, s.r.o.
  • 21 000 – 23 000 Kč
  • Huštěnovice
  • SUKOV s.r.o.
  • 21 000 – 25 000 Kč
  • Znojmo
  • Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace
  • 14 740 – 21 070 Kč
  • Písek
  • AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.
  • 20 800 – 28 000 Kč
  • Šternberk
  • KEESTRACK - CZ, s. r. o.
  • 16 000 – 20 000 Kč
  • Raná, Chrudim
  • PEKLOČERTOVINA s.r.o.
  • od 120 Kč / hod
  • Senice na Hané
  • Josef Tobiáš
  • 25 000 – 30 000 Kč

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

absolvent AJ auto bonus den IT kandidát komunikace možnost náplň práce nová operátor plán plánování plat pozice práce SOU stravenky školení uchazeč Vodafone znalost centra člen dobro dovednost dovolené firemní komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov náplň Ostatní PC PR prodej profi projekt součást tým uživatel zákazník zkušenost