Hledáme lidem práci Manpower

Baví tě práce ve skladu? Přijmeme SKLADNÍKA S VZV!

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přijmeme nové kolegy do našeho přátelského týmu skladníků s VZV a operátorů výroby, ve stabilní a významné společnosti ve Štěnovicích nebo na Borských polích!

Popis pozice:

Náplní práce bude naskladňování zboží pomocí vysokozdvižného vozíku, nebo obsluha poloautomatických strojů.

Profil kandidáta:

Požadujeme od Vás chuť pracovat na 3 směnný provoz, smysl pro detail, v případě skladníka praxi min. 2 roky s platným VZV, pokud nemáte platný průkaz, pomůžeme Vám ho obnovit a čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:

Nabízíme nástupní plat 21 525,- Kč + bonusy 20% z hrubé mzdy = 24 575,- Kč + výkonnostní bonus 3 390,- Kč. A navíc NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK dalších 20 000 Kč, 13 plat, příspěvek na dopravu dle (km) a 5 týdnů dovolené! Na pracovišti je možnost dotovaného závodního stravování a příspěvek na dopravu!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

auto bonus bonusy Bor HR IT kandidát možnost mzdy náplň práce nové operátor plat pozice práce příspěvek sklad společnost společnosti stabilní stravování výkon automat dovolené na pracovišti náplň navíc obsluha pomoc PR profi přátelské případ rok stroj tým výkonnost výroby závod