Kvalifikovaná obsluha stroje

Lokalita Stříbro
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Vojtěch Dítě, zobrazit tel. číslo

Pro moderní halu ve Stříbře, která vznikla v minulém roce hledáme uchazeče na pozici obsluhy stroje. Pokud chceš mít stabilní zaměstnání a s chutí chodit do práce, přidej se do našeho týmu!

Popis pozice:

  • Nastoupíš rovnou do kmene firmy
  • Budeš obsluhovat výrobní stroj, včetně drobné údržby a doseřízení
  • Budeš průběžně kontrolovat kvalitu výrobků
  • Budeš se aktivně podílet na zlepšení chodu výroby
  • Pracoval bys v nepřetržitém provozu

Profil kandidáta:

  • Musíš mít technické zkušenosti týkající se strojů a nesmíš se být něco semtam dotáhnout nebo povolit
  • Jsi zodpovědný a spolehlivý člověk
  • Bez problému se domluvíš česky
  • Nevadí ti pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

  • Základní mzda 24.000Kč
  • Příplatky za práci v noci (25%), ve svátek (200%) a o víkendu (30%)
  • Měsíční prémie 10% ze základní mzdy
  • Letní a Vánoční bonus (50% základní mzdy v červnu, 50% v prosinci)
  • Důkladné zaškolení plně hrazené zaměstnavatelem
  • Příplatek zá práci v hluku - 15% z minimální mzdy
  • Stravenky v hodnotě 120kč
  • Příspěvek na dopravu 3kč/km nad 10km
  • Týden dovolené navíc
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Jednorázový bonus 8000Kč po 1. odpracovaném roce
  • Příspěvek na penzijní připojištění 2,5% ze základní mzdy
  • Pravidelné akce pro zaměstnance a jejich rodiny

Máte zájem o tuto nabídku?