Hledáme lidem práci Manpower

Kvalifikovaný operátor stroje v Dýšině

Lokalita Dýšina
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro stabilní a rozvíjející se společnost v blízkosti Plzně, hledáme kandidáty na pozici obsluhy stroje. Pokud chceš mít stabilní zaměstnání a s chutí chodit do práce, přidej se do našeho týmu!

Popis pozice:

  • Budeš obsluhovat výrobní stroj, včetně drobné údržby a doseřízení
  • Budeš průběžně kontrolovat kvalitu výrobků
  • Budeš se aktivně podílet na zlepšení chodu výroby
  • Pracoval bys v nepřetržitém provozu

Profil kandidáta:

  • Musíš mít technické zkušenosti týkající se strojů a nesmíš se bát něco sem tam dotáhnout nebo povolit
  • Jsi zodpovědný a spolehlivý člověk
  • Nevadí ti pracovat v nepřetržitém provozu
  • Vlastní automobil NUTNOSTÍ

Nabízíme:

  • Mzda 185 Kč/hodina (od 29.000 Kč/měsíc)
  • Důkladné zaškolení
  • Stravenky v hodnotě 170 Kč nebo dotované závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu 150 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené

V případě zájmu o tuto pozici dejte Odpovědět a zašlete Váš aktuální životopis. Na telefonické reakce a reakce bez životopisu nebude brán zřetel!

  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. března
  • Mýto
  • Manuvia Plzeň
  • 30 000 – 37 500 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Rokycany
  • Ivona Holubová
  • 10 – 100 000 Kč
Zveřejněno: 16. června
  • Jihlava
  • Zuzana Jechová
  • Havlíčkův Brod
  • Barbora Moudrá
Zveřejněno: 9. června

MANDÍK, a.s., Schäfer - Menk s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., DISPONERO s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Markmont, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., SKYCLEAN s.r.o., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia People CZ a.s., H&B Group s.r.o., ARBYD CZ s.r.o., Vladimír Švejnoha, APEKO GROUP s.r.o., Jiří Marek, PILSEN INJECTION, s.r.o., Faiveley Transport Plzeň s.r.o., LT trade s.r.o., Sahm s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka

Hostomice, okres Beroun, Plzeň, Dýšina, Rokycany, Chotíkov, Mirošov, okres Rokycany, Mýto, Plasy, Líně, Dobřany, okres Plzeň-jih, Chlumčany, okres Plzeň-jih, Nýřany, Úherce, okres Plzeň-sever, Přehýšov, Stod, Heřmanova Huť

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

AJ akce aktuální auto automobil den hledám hodina IT kandidát měsíc mobil mzda náplň práce operátor pozice práce příspěvek řízení společnost stabilní stravenky stravování školení telefon zaměstnání zkušenosti životopis díl dovolené kov náplň odpovědný PR profi případ stroj technické tým výrobní výroby závod zkušenost