Volné místo ve firmě Alfa JOB CZ s.r.o.

Lakýrník od 270 Kč/hod. - Náborový bonus 15 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Plzeň
Firma Alfa JOB CZ s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 43.000 – 48.000 Kč
Kontakt Martina Kubice, zobrazit tel. číslo

O nás

Alfa JOB CZ s.r.o.

Nabízíme Vám efektivní a flexibilní využití pracovní síly dočasným přidělením zaměstnanců, a to nejen v době výkyvů ve výrobě. Vyhledáme pro vás vhodné kandidáty dle vašich přesných specifikací a požadavků. Svým obchodním partnerům poskytujeme komplexní služby a servis. Naše agentura práce Alfa JOB CZ s.r.o. klade důraz na individuální přístup a flexibilní řešení dle daných potřeb klienta. Zaručujeme pravidelnou kontrolu našich zaměstnanců.

Náplň práce:

Provádění povrchových úprav podvozkových rámů, komponentů a staveb kolejových vozidel.
Jedná se o mokré lakování (stříkání tlakovým vzduchem – airbrush)

Co od Vás očekáváme:

  • Vyučení v oboru, případně delší praxe
  • Praxe ve stříkání velkých vertikálních ploch
  • Pečlivost, spolehlivost, svědomitost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástupní bonus 15 000,- Kč (pro nástupy v měsících červen a červenec 2022)
  • Zajímavé pracovní uplatnění ve stabilní a perspektivní české společnosti v Plzni
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Třísměnný provoz
  • Možnost přesčasů
  • 5 týdnů dovolené
  • Zálohy po odpracování prvního týdne
  • Možnost ubytování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát