Volné místo ve firmě Alfa JOB CZ s.r.o.

Lakýrník od 220 Kč/hod čistého

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Plzeň
Firma Alfa JOB CZ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Lakýrník / Lakýrnice, Autolakýrník / Autolakýrnice, Lakýrník / Lakýrnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 43.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou
Kontakt Martina Kubice, zobrazit tel. číslo

O nás

Alfa JOB CZ s.r.o.

Nabízíme Vám efektivní a flexibilní využití pracovní síly dočasným přidělením zaměstnanců, a to nejen v době výkyvů ve výrobě. Vyhledáme pro vás vhodné kandidáty dle vašich přesných specifikací a požadavků. Svým obchodním partnerům poskytujeme komplexní služby a servis. Naše agentura práce Alfa JOB CZ s.r.o. klade důraz na individuální přístup a flexibilní řešení dle daných potřeb klienta. Zaručujeme pravidelnou kontrolu našich zaměstnanců.

Alfa Job CZ – spolehlivý partner při výběru zaměstnání v Plzni a okolí

Náplň práce:

  • Provádění povrchových úprav podvozkových rámů, komponentů a staveb kolejových vozidel.
  • Jedná se o mokré lakování (stříkání tlakovým vzduchem – airbrush)

Co od Vás očekáváme:

  • Vyučení v oboru, případně delší praxe
  • Praxe ve stříkání velkých vertikálních ploch
  • Pečlivost, spolehlivost, svědomitost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavé pracovní uplatnění ve stabilní a perspektivní české společnosti v Plzni
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Třísměnný provoz
  • Možnost přesčasů
  • Příplatky za přesčas
  • 5 týdnů dovolené
  • Zálohy po odpracování prvního týdne
  • Možnost ubytování

Mzda:

  • Nástupní mzda od 220Kč/hod čistého

Místo výkonu:

  • Plzeň

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

AJ Bor dění IT job místo možnost mzda náplň práce partner pečlivost plat Plzeň práce pracovní praxe přesčas příplatky společnost společnosti stabilní ubytování uplatnění výkon zaměstnání české dovolené kolektiv kov Lakování náplň obor PR příjemné případ stav výběr vyučení