V profesi "Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení" aktuálně nabízíme 15 nabídek práce.

Hledaná profese "Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení" je aktuálně nejvíce žádaná v lokalitě "Praha", "Sokolov", "Malá Strana, Praha".

 • Vsetín
 • TRIMILL, a.s.
 • 26 000 – 45 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Dovolená navíc
 • Finanční bonusy / prémie
 • 13., případně 14. plat
 • Kariérní růst
 • Firemní akce
 • Pružná pracovní doba
 • Zahraniční pracovní cesty
 • Příspěvek na stravování
 • Příspěvek na spoření / pojištění
 • Příspěvek na dopravu
 • ...
Zveřejněno: 8. dubna
 • Holešov
 • ELVAC a.s.
 • 30 000 – 37 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. březnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
AC Jobs, s.r.o., Mondi Bupak s.r.o., Lidé a Příležitosti s.r.o., PRAMOS, a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., TRIMILL, a.s., Jaroslav Dvořák, Manuvia, a. s., organizační složka, B & BC, a. s., Comac jobs s.r.o., NET CZ s.r.o., ELVAC a.s., TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Svářeč / Svářečka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Vedoucí servisu

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Rychnov nad Kněžnou, České Budějovice, Kadaň, Šitbořice, Staňkov, okres Domažlice, Stříbro, Vrchlabí, Vsetín, Soběslav, Hradec Králové, Plzeň, Dolní Benešov, Týn nad Vltavou, Holešov, Kuřim

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

benefit BOZP den hodnocení IT komunikace mistr motivace náplň práce odpovědnost Office OZP penzijní připojištění plán plat pojištění práce pracovní pracovník praxe příplatek připojištění příspěvek společnost společnosti stravování školení uživatelská znalost vedení výkon zaměstnanců zkušenosti znalost životopis cafeterie firmy kontrola koordinace materiál měsíční náplň organizace penzijní PR program příprava roční schopnost stroj technolog uživatel volna výkonnost výrobní záznam zkušenost administrativní AJ auto bezpečnost bezpečnost práce Bor Budějovice cíle České Budějovice dění dokumentace ekolog elektro elektrotechnik EU event firma hlavní HR interní Luže měření mezinárodní Most možnost NDA odměny ohodnocení operátor péče podnik povinnost povinnosti prostředí příplatky rozvoj růst řízení služební směny starý technik týden uplatnění vysoké vzdělávání zaměstnanec zaměstnání automat cíl dar díl dohody dokument dopravní dovednost dovolené kolektiv kov kvalitní lékař lékařská národní obchod odbor odborná odborné odborný odměna odpovědná opravy osobnost PC platové ohodnocení pomoc proces projekt průmysl průmyslové přátelské předpis příjemné případ příspěvky robot rok řešení servis standard stav střední systém technické technický tip tým výroby zaměstnanecký závod způsobilost životní automobil bonus bonusy hledám ISO mobil mzda nad Ohří pec sick day SOU stabilní stravenky svařování v Německu Vary vyšší Zruč daně doby kontakt pracovní doby prémie přestavby směna speciální úkol úkoly český činnost nové tarif tarify výroba činnosti obsluha prodej profi zájem mzdy plnění pozice Staňkov ubytování znalosti bezpečný lokalita nástroj oblast oblasti přípravy schopnosti vybavení zkušební dělník místo pracovní místo telefon informace obor osobní profesní vyučení akce měsíc pracoviště pracovní poměr Vrchlabí daný firemní list poměr sickday ČR dotazy pečlivost postup pracovní prostředí stravné v zahraničí víkend vztahy zahraničí cestování člen finanční kariérní přístup sklo součást spokojen vztah zákazník zaměstnanci Soběslav čistá příjemný řidič technická technika kvality Pardubice pracovní smlouva přesčas smlouva zdarma získání doprava karty linky oprava penzijní pojištění stavební systémy učební anglicky angličtina mobilní tarif na dobu neurčitou nabídka parkování pracovní nabídka přesčasy výjezd zámečník dny mobilní myšlení na dobu navíc e-mail zaměstnavatel opravář doba kurz kurzy nabídky požadavky pracovní doba samostatnost Tábor volno vzdělání jazyk mechanické mimořádné problém manager procesy specialist specialista specifika anglické výběr
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena