Volné místo ve firmě Alfa JOB CZ s.r.o.

Zámečník od 190 Kč/hod čistého - jedna směna - Nýřany

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Nýřany
Firma Alfa JOB CZ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Zámečník / Zámečnice, Dělník / Dělnice, Montážník / Montážnice, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 29.000 – 32.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou
Kontakt Martina Kubice, zobrazit tel. číslo

O nás

Alfa JOB CZ s.r.o.

Nabízíme Vám efektivní a flexibilní využití pracovní síly dočasným přidělením zaměstnanců, a to nejen v době výkyvů ve výrobě. Vyhledáme pro vás vhodné kandidáty dle vašich přesných specifikací a požadavků. Svým obchodním partnerům poskytujeme komplexní služby a servis. Naše agentura práce Alfa JOB CZ s.r.o. klade důraz na individuální přístup a flexibilní řešení dle daných potřeb klienta. Zaručujeme pravidelnou kontrolu našich zaměstnanců.

Alfa Job CZ – spolehlivý partner při výběru zaměstnání v Plzni a okolí

Náplň práce:

  • Montáž komponentů klimatizačních jednotek pro trolejbusy a kolejová vozidla dle technické dokumentace a technologického postupu za použití ručního nářadí.

Co od Vás očekáváme:

  • Montáž jednotlivých dílů konstrukcí pro kolejová vozidla dle technické dokumentace a technologického postupu
  • Zámečnické montážní práce na jednotlivých částech kolejových vozidel
  • Montáž kabinových modulů
  • Montáž a následné usazení dveří a dalších komponentů vozidla

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavé pracovní uplatnění ve stabilní a perspektivní společnosti v Nýřanech
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Jednosměnný provoz – jen ranní směna
  • Možnost přesčasů
  • Příplatky za přesčas
  • 5 týdnů dovolené
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na dopravu v závislosti na vzdálenost od bydliště
  • Zálohy po odpracování prvního týdne
  • Možnost ubytování

Mzda:

  • Nástupní mzda 190 Kč/hod čistého.

Místo výkonu práce:

  • Nýřany

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

AJ bonus dokumentace IT job místo možnost mzda náplň práce Nýřany partner plat postup práce pracovní přesčas příplatky příspěvek role společnost společnosti stabilní ubytování uplatnění výkon zámečník zaměstnání díl dokument dovolené kolektiv kov místo výkonu práce náplň PR příjemné ruční směna technické technolog výběr