Operátor stroje

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Olomouc
Firma ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 32.000 Kč
Kontakt Dominika Rozsívalová, zobrazit tel. číslo

O nás

Přímo do Olomouce hledáme zaměstnance na pozici OPERÁTOR STROJE. Pracujete rádi v týmu a jste ochotný pracovat ve třísměnném provozu? Potom hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Nastavování a kontrola chodu výrobního stroje
  • Kontrola kvality výrobků

Co od Vás očekáváme:

  • Zručnost a zájem učit se novým věcem
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce na HPP
  • Nástupní mzda až 28.000–32.000 Kč
  • Volné víkendy
  • Čas na odpočinek – týden dovolené navíc
  • Dotovaná stravu
  • Možnost záloh na mzdu

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zálohy ze mzdy
  • Závodní stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát