Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Montér leteckých interiérů (Plzeň)

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Plzeň
Firma Markmont, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 40.000 Kč
Kontakt Aneta Červinková, zobrazit tel. číslo

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku.

Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

O nás

Hledáme šikovné montéry do stabilního podniku v Plzni. Jedná se o výrobu leteckých interiérů, konkrétně kuchyní, toalet a šatních skříní do letadel Airbus.

Náplň práce:

  • sestavování a lepení kuchyňských modulů
  • práce s ručním nářadím dle technických výkresů
  • vhodné pro uchazeče s praxí na pozici truhlář, podlahář, montér, elektromechanik, zámečník

Co od Vás očekáváme:

  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • manuální zručnost
  • zájem učit se nové věci
  • ochotu pracovat v 2 směnném provozu
  • zodpovědný přístup k práci
  • praxi na montérské pozici výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • smlouvu na HPP
  • dlouhodobou spolupráci ve významné společnosti v Plzni
  • možnost záloh a přesčasů
  • 2 směnný provoz
  • nástup možný ihned
  • mzda až 180 Kč/hod

Pro více informací nás kontaktujte telefonicky na tel.: zobrazit tel. číslo nebo nám zasílejte své životopisy na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář . Můžete nás kontaktovat i osobně na adrese: Markmont s.r.o. Poděbradova 1, Plzeň – v přízemí budovy Avalon.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát