Práce: Hledáme k nám do týmu CLIENT ACCOUNT

lokalita: Praha zadavatel: PromorangePraha

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Popis pozice:
Hledaný profil se odkazuje na italského Produkčního Manažer a Country Managera České republiky.

Hlavní požadavky zahrnují:

  • Výběr personálu: vedení procesů selekce, zaškolení personálu a smluvní vedení.
  • Organizace field marketingových kampaní, hledání lokalit a kontrola rozpočtu.
  • Řízení vztahu s dodavateli a klienty, reporting a podpora dalších oddělení.

Hledaným kandidátem je absolvent oboru management cestovního ruchu, marketingu, komunikace nebo má alespoň dva roky praxe v komunikačním oddělení, agentuře na organizování eventů a/nebo direct marketing a má výborné vystupování, dobré organizační dovednosti, schopnost řídit iniciativně různé projekty a je silně orientovaný na dosažení výslekdů.
Vzhledem k tomu, že se jedná o mezinárodní společnost, je důležitá plynulá znalost českého a anglického jazyka,znalost italského jazyka je výhodou.

Dále jsou vyžadovány dobré počítačové dovednosti (Word, Excel, Power Point, základy Photoshopu).

Nabízíme:

  • Smlouva na dobu určitou
  • Uhrazení cestovních výdajů a firemní mobilní telefon
  • Jazyky: český, italský, anglický
  • Pracovní místo: Praha

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 1. 11. 2016

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

15.000 – 17.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist