Práce: Řezník bez NJ a bez nutnosti vyučení - Rakousko

lokalita: Rakousko zadavatel: winjobs s.r.o. Odpovědět na inzerát

UNIKÁTNÍ ČASOVĚ OMEZENÁ PRACOVNÍ NABÍDKA

Urgentně hledáme na pozici ŘEZNÍK pracovníky s vyučením, ALE I BEZ NĚJ, k okamžitému nástupu do významné firmy do města Eberstallzell v Horním Rakousku nedaleko Lince do MASOZPRACUJÍCÍHO PRŮMYSLU.

PRACOVNÍ ZKUŠENOST S BOURÁNÍM A VYKOŠŤOVÁNÍM VEPŘOVÉHO A HOVĚZÍHO MASA NUTNÁ.

  • náplň práce: bourání a vykošťování celých kusů vepřového a hovězího
  • nástup: MOŽNÝ IHNED
  • pracovní doba: PO – PÁ, pouze ranní směny

Požadujeme:

  • vyučení v oboru řezník výhodou, ale ne nutností
  • zkušenost s bouráním a vykošťováním vepřového a hovězího masa
  • znalost německého jazyka není potřebná → slovenský vedoucí

Nabízíme:

  • MZDA ⇒ 1.800 Euro čistého měsíčně po odečtení ubytování
  • ubytování Vám pomáháme zařídit

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis prostřednictvím odpovědi na tento inzerát.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Rakousko

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

1.800 – 2.000 €

Kontaktní osoba

Simona Harazímová

Telefon

777455607

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist