Volné místo ve firmě Murr CZ, s.r.o.

STŘIHAČ (-ka) kabelů

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Stod
Firma Murr CZ, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 34.000 – 45.000 Kč
Kontakt Tomáš Adámek, zobrazit tel. číslo

O nás

Murr CZ, s.r.o.

Murrelektronik je světovým lídrem ve vývoji, výrobě a distribuci automatizačních řešení. Naše výrobky lze rozdělit do čtyř hlavních skupin:
→ Zdroje a řízení napájení
→ rozhraní
→ kabely / konektory
→ IO systémy
Naše vysoce kvalitní, inovativní výrobky a zaměření na požadavky trhu nás odlišují od davu. Náš přístup orientovaný na zákazníka zajišťuje, aby naše řešení šitá na míru zlepšila vaše aplikace.

O nás

MURR CZ, s.r.o. je dceřinou firmou německé společnosti MURRELEKTRONIK s tradicí více než 40 let v oblasti výroby komponentů pro automatizaci v průmyslu (má 3200 zaměstnanců v 45 pobočkách a 5 závodech po celém světě). Mezi naše špičkové produkty patří konektory, automatizační technika, interface, zásuvkové systémy pro senzory a ovladače, spínané a transformátorové zdroje. Závod ve Stodě založený v roce 1999 je aktuálně největším výrobním závodem skupiny Murrelektronik a stále se rozšiřuje. V celkem v 7 výrobních halách zaměstnáváme přes 1000 zaměstnanců.

Náplň práce:

  • Budeš mít pod palcem celou mašinu, na které budeš připravovat nejrůznější délky kabelů pro další zpracování ve výrobě

Co od Vás očekáváme:

  • základní ovládání počítače
  • kladný vztah k technice (obsluha, nastavení a seřízování střihacího stroje)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nástupní hrubá mzda 34.000 Kč měsíčně (s týdnem noční 1x za 1,5 měsíce, což bude potřeba od září, je to 36.000 Kč)
  • po zaučení 38 - 41.000 Kč
  • včetně ročních bonusů a dopravy 42 - 45.000 Kč
  • za 6 měsíců dostaneš do výplaty náborovou odměnu 10.000 Kč
  • mimo to se můžeš těšit na: příspěvek na stravování v naší kantýně, 25 dní dovolené, příspěvek na penzi 1.000 Kč měsíčně a věrnostní prémie za odpracované roky
  • taky ti příspějeme na dopravu 2,50 Kč/km (na cestu tam i zpět) nebo Tě dovezeme firemním autobusem z Plzně a H. Týna až před halu

Od nové práce ve stabilní firmě ve 2směnném provozu s občasnou noční směnou Tě dělí jen maličkost...

POŠLI NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS ;-)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát