Hledáme lidem práci Manpower

Náborář na zkrácený úvazek v Kolíně

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Jste samostatná osobnost s obchodním duchem? Láká vás propojovat nadšené kandidáty s kvalitními projekty? Chcete se podílet na rozvoji profesionálního náboru? Pak možná hledáme právě vás!

Popis pozice:

  • tvorba atraktivních inzerátů
  • aktivní vyhledávání kandidátů v interní databázi a na sociálních sítích
  • vedení pohovorů, vytváření zpětné vazby a doporučování vhodných kandidátů klientům
  • komunikace a budování dlouhodobých vztahů s kandidáty a klienty

Profil kandidáta:

  • uvítáme kandidáty, kteří již mají předchozí zkušenost s náborem
  • pokud máte praxi z oblasti obchodu nebo zákaznického servisu, jste akční a komunikativní osobnost s obchodním duchem a svět HR vás láká, nábor vás rádi naučíme
  • oceníme, pokud máte řidičský průkaz sk.B a jste aktivní řidič, nicméně není to podmínkou

Nabízíme:

  • příjemné kanceláře v centru Kolína
  • fixní mzdu a bonusový systém
  • flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova až 2 dny v týdnu (po zaučení)
  • rozvoj v podobě propracovaného systému vzdělávání a školení
  • kariérní růst – příležitost stát se v budoucnu mentorem nováčků nebo interním lektorem
  • práci v přátelském týmu, kde vám každý rád poradí, když si s něčím nebudete vědět rady
  • celou řadu benefitů jako jsou stravenky, týden dovolené navíc, sick days, narozeninový den, CSR den, příspěvek na MultiSport kartu, Cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době, mobilní tarif i k soukromým účelům a další
  • práci na zkrácený úvazek v rozsahu 20 hodin týdně (pracovní smlouva)
  • pozice je vhodná i pro maminky na rodičovské dovolené
  • v týmu vás rádi přivítáme ihned nebo dle dohody

Zaujala vás tato pozice? Tak nám zašlete životopis a pár vět o tom, co se vám na pozici líbí. Těšíme se na vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Staré Město, Praha
  • Taneční konzervatoř hlavního města…
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro seniory
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 17. ledna
  • České Budějovice
  • ASPERA technology s.r.o.
  • 24 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. května
  • Volyně
  • Jednota, spotřební družstvo ve Volyni
  • od 20 000 Kč
  • CENTRUM LÉČEBNÉ REHABILITACE - MARIE…
  • od 32 000 Kč
  • Kamenný Újezd, České Budějovice
  • MOTO CB s.r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Boršice
  • Aruall Building s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 23. června

HR Direct s.r.o.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

AJ benefit bonus Bor data den domov flexibilní hledám HR interní inzerát inzeráty IT kancelář kandidát kariérní růst Kolín komunikace kurz kurzy místa mobil mobilní tarif Most možnost nábor nová obchodní pohovor postup pozice práce práce z domova pracovní pracovní místa pracovní smlouva příspěvek rozvoj růst smlouva SOU společnost společnosti sport stravenky školení tarif týden týden dovolené navíc uchazeč úvazek v týdnu vedení vhodná vhodný vyšší vzdělávání zkrácený úvazek životopis díl dny dohody dovolené jazyk kariérní kov kvalitní mentor mobilní navíc obchod oblast oblasti osobnost PR profi projekt přátelské příjemné příležitost případ přístup rodičovské rodičovské dovolené řidič servis sociální systém tvorba tým volná pracovní místa vztah z domova zkušenost