Práce bez stresu • ubytování ZDARMA • svozy

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Žebrák
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 16.600 – 18.500 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • výroba a kompletace dílů z karbonových vláken pro automobilový průmysl, výroba autosedaček, nárazníků a doplňků karoserií pro luxusní vozy
  • nejedná se o pásovou výrobu, výroba probíhá na jednotlivých stanovištích
  • jde hlavně o pečlivost, nikoliv extrémní tempo
  • 3 směny, 8 hod, víkendy volné

PRÁCE KDE JDE O PEČLIVOST, NE O TEMPO!

  • 100 Kč/hod
  • ubytování zdarma
  • týdenní zálohy
  • ZDARMA i svozová doprava z okresů Příbram, Beroun, Rokycany
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna atd.)
  • možnost výplaty bez nutnosti vlastnit účet v bance
  • závodní stravování

POŽADUJEME

  • znalost ČJ
  • výpis ze zdravotní dokumentace
  • čistý trestní rejstřík
  • zaslání životopisu

VOLEJTE ZDARMA zobrazit tel. číslo
Mobilní tel. č. zobrazit tel. číslo