Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Elektrotechnik s AJ a chutí poznávat svět, 13.plat

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kladno
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 50.000 – 70.000 Kč
Kontakt Nikola Hlinská, zobrazit tel. číslo

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Máte zkušenosti v oblasti elektrotechniky a jste tak trochu dobrodruh, který se nebojí nových výzev? Lákalo by Vás využít svoji znalost angličtiny při práci v USA, Koreji nebo třeba Kanadě? Pak máme nabídku přímo pro Vás

  • do malého týmu hledáme nového kolegu, který nám pomůže se zaváděním či údržbou našich technologií u klientů po celém světě. Samozřejmostí je i zaučení, celým procesem Vás provede zkušený kolega, se kterým se v počátcích na tyto cesty vydáte jako tým.

A co budete mít na starost?

  • zavádění, servis a opravy technologických systémů a zařízení u našich zákazníků
  • dále pak jejich údržbu, analýzu poruch a jejich odstraňování
  • zaškolování zákazníků, aby byli schopni se zařízením pracovat

Nabízíme:

  • Motivující mzdu až 70.000 Kč dle praxe
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • 13. plat
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvky při významných životních událostech
  • Podporu vzdělávání a rozšíření kvalifikace
  • Jazykové kurzy
  • Mobilní telefon a notebook

Požadujeme:

  • Zkoušku odborné způsobilosti v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. § 6 (dříve vyhláška 50)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • ŘP skup. B – aktivní řidič

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

AJ Bor Brod dění druh elektro elektrotechnik flexibilní hledám IT kolega kurz kurzy kvalifikace mobil Most náplň práce nové paušál penzijní připojištění plat pojištění práce pracovní praxe připojištění příspěvek řízení stravenkový paušál technik telefon volno vzdělávání zkušenosti znalost cesty dobro doby dovolené jazyk kov mobilní náplň oblast oblasti odbor odborné opravy penzijní PR pracovní doby proces příspěvky řidič servis systém techniky technolog tým událost zákazník zkušenost způsobilost životní