Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Dokončovací práce ve výrobě • nástup ihned • ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Komárov, okres Beroun
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 – 25.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • výroba pístních kroužků, dokončovací práce
  • 3 směny, 8 hod, víkendy volné

Nabízíme

  • 150 Kč/hod
  • příplatky za směnnost, přesčasy a víkendy
  • dovolená 25 dnů
  • dotované ubytování
  • dotované stravování
  • týdenní zálohy
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna atd.)

POŽADUJEME

  • znalost ČJ
  • výpis ze zdravotní dokumentace
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • zaslání životopisu
  • čistý trestní rejstřík

VOLEJTE ZDARMA zobrazit tel. číslo
Mobilní tel. č. zobrazit tel. číslo

  • Mýto
  • Manuvia Plzeň
  • 30 000 – 37 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Dýšina
  • Schäfer - Menk s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. dubna
  • Plzeň
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
včerejší
  • Plzeň
  • Easy Homes Solutions s.r.o.
  • 39 000 – 59 999 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 25. dubna
  • Kájov
  • Barmeral s.r.o.
  • od 16 280 Kč
Zveřejněno: 30. května

Schäfer - Menk s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Manuvia Plzeň, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Geomine a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., CVP Galvanika s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., I N T E G R O a. s., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, DISPONERO s.r.o., Trenkwalder a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., AC Jobs, s.r.o., B & BC, a. s., Skanska a.s., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Markmont, s.r.o., Česká pošta, s.p., FLEXIMA s.r.o., Easy Homes Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Stavbyvedoucí, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka

Plzeň, Hořovice, Žebrák, Mýto, Příbram, Mirošov, okres Rokycany, Kladruby, okres Rokycany, Rokycany, Králův Dvůr, Beroun, Beroun-Závodí, Beroun, Dýšina, Rakovník

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

den dokumentace dovolená IT mobil náplň práce odpovědnost plat pozice práce přesčas přesčasy příplatky směny sport stravování týden ubytování víkend výroba zaslání zdarma zdravotní znalost životopis dar dokument karta mobilní náplň PR