Obchodní zástupce s AJ - fix + bonusy, technický produkt

Lokalita Chrudim
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Hledáme nového parťáka na pozici Obchodního zástupce, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující firmy. Společnost se zabývá výrobou dopravníkových systémů pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Chrudim

Popis pozice:

péče o stávají klienty 30% , klienti kteří se na Vás obrací 50% , akvizice nových 20%

zpracování a prezentace cenových nabídek, související administrativa, každodenní kontakt s klienty

cestování v rámci ČR a občasné cesty do zahraničí – Německo, Rakousko, Polsko

jedná se o zakázkovou výrobu – individuální přístup ke každému klientovi

práce v týmu kolegů, kteří Vás zaškolí

Profil kandidáta:

zkušenosti z obchodní pozice, nejlépe s technickým produktem

řp. sk. B – cestování služebním vozem v rámci ČR i zahraničí (v rámci EU)

zkušenost z oboru automatizace – výhodou nikoliv podmínkou

AJ: komunikativně, při výjezdech do zahraničí budete hovořit anglicky

Nabízíme:

fixní plat + bonusy z uskutečněných obchodů

5 týdnů dovolené

flexibilní pracovní doba, možnost práce z domu

zázemí stabilní české společnosti

mobilní telefon a notebook

automobil pro služební cesty

další zaměstnanecké benefity

Máte zájem o tuto nabídku?